מה ההבדל בין קשר של הרגל לבין קשר נשמתי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין קשר של הרגל לבין קשר נשמתי? 

מאת   27/10/2009 |  נצפה 6307 פעמים


מה ההבדל בין קשר של הרגל לבין קשר נשמתי? / מאת יואב ברנזוןקשר של הרגל

קשר של הרגל הוא קשר זוגי שבו הנוחיות והביטחון הם הבסיס. זהו אינו קשר אמיתי המשקף אהבה בין בני הזוג אלא קשר המייצג אינטרסים, פחדים וצרכים קיומיים.

זוגות יכולים לחיות יחד בקשר של הרגל במשך שנים על גבי שנים מבלי שיש ביניהם חיבור עמוק של לב ונשמה. הם חיים ביחד, רגילים אחד לשני, משתפים פעולה ברמת האינטרסים, אבל אין ביניהם חיבור.


תחושה של ניתוק
קשר של הרגל מבוסס על ניתוק ולא על חיבור בין בני הזוג. זהו קשר מרוחק שבו מה שמחבר אינו רגש, אלא הצרכים הטכנייים של החיים והפחד לאבד אותם.

בקשר של הרגל ישנה תחושה חזקה של ניתוק אחד מהשני, של מרחק, של זרות, של חוסר התאמה ושל פערים. רמת החיבור הרגשי, העמוק, הנשמתי היא נמוכה מאוד, לא יציבה ומתגלה רק לעיתים רחוקות ולרגעים בודדים.קשר נשמתי


קשר נשמתי מבוסס קודם כל על הרגשה מאוד חזקה של חיבור. המערכת הרגשית מאוד מורגשת בקשר נשמתי, יש תחושה של קסם, של עוצמה, של כוח ושל חיבור מאוד טבעי שאין צורך לעמול עליו.

בקשר נשמתי האהבה וההתאמה הם הבסיס לקשר. יש תחושה של ביחד, של שמחה ושל צחוק, של כוח אחד שמחובר ויכול לכבוש את כל העולם, של הרבה מאוד עומק, הבנה, אינטימיות, הזדהות והסתכלות עמוקה דומה.
חיבור וקסם

בקשר נשמתי יש תחושה של ביתיות, של קשר שהוא בדיוק מהמקום הנכון, של קשר בעל בסיס חזק, רגשי, אוהב ויציב שאי אפשר לערער אותו והוא טבעי ונכון כמעט בכל מצב, גם כאשר המצבים משתנים והנסיבות הן לא פשוטות.

בקשר נשמתי יש קסם שקשה להסבירו, משהו שעובד מעצמו, סוג של "כישרון זוגי" שמאפשר רמת זוגיות גבוהה, הפגנת עוצמה, המון ביטחון בקשר והמון אהבה.


וטיפ לסיום: קשר נשמתי הוא קשר של נשמה וקסם. קשר של הרגל הוא קשר שגרתי וארצי של פשרות וצרכים.יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות.

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה