התובלייה- מהדורה שישית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התובלייה- מהדורה שישית 

מאת   23/10/2009 |  נצפה 1801 פעמים
סופי צדקה - "עקב גבוה",מלים:דורון גל וסופי צדקה, לחן: דורון גל,שיר הנושא מתוך הסרט המדובר "השומרוני הבודד",מקרה מובהק של סיפור אישי שגובר על הביקוש לאיכות מוסיקלית,קול מרחף של צדקה עם מקהלת גברים שומרונית שמספקת גוון אותנטי מעניין.
אמיתי פריינטא בגיטרות,תכנותים והפקה מוסיקלית,הד ארצי.

מיכל גבע - "רומנטי",מלים ולחן: מיכל גבע, אורח: עברי לידר,עוד סינגל מוצלח לקראת האלבום המסקרן של הצעירה שמאיימת להמליח את "המתיקות שאחרי" של בנות "רימון".הפקה מוסיקלית רבת רבדים ועדכנית של בועז וולף.נענע דיסק.

"אדיר והילדות"- "לאט לאט",מלים:אדיר אוחיון,לחן:"אדיר והילדות",יציאה מחשמלת שמגיעה מכיוון הישוב שלומית ליד נהריה בהשראת רדיוהד.אוחיון הוא מבצע וכותב מוכשר בצורה יוצאת דופן,והטקסט הנוקב והנוירוטי מחלחל מיד.יופי.עצמאי.

ארז הלוי- "הלילה" (בהופעה חיה),עשרים ושש שנה לאחר פנינת המופת שנשאה את אותו שם, הלוי יוצא עם אלבום כפול בהופעה- "יום רודף בלוז", עם 23 שירים בגוון... בלוזי. הלוי בוגר בקולו ופחות נאיבי ..עדיין מצליח לרגש.יובל מסנר בצ'לו והפקה מוסיקלית של שגיא זקוסקי.נענע דיסק.

דוד פרץ- "מעל עננים",הדוקטורנט לספרות עברית באונ' בן גוריון חובר עם המשורר פרופ' אורי ברנשטיין לאלבום שכולו משירתו של האחרון.פרץ מבצע רגיש ומסתורי, נוגע בשיר הזה בלאונרד כהן מחד ובהשפעות צועניות מאידך.מעניין וכדאי לחובבי שירה.
מורה ומרצה לאנגלית ולאמנות ומבקר המוסיקה הישראלית של התכנית "בילוי היום" בגלי צה"ל.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה