בגדי עבודה ממותגים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בגדי עבודה ממותגים 

מאת   21/10/2009 |  נצפה 2988 פעמים

 

בגדי עבודה, מדי עבודה בגדי עבודה ממותגים, בגדי עבודה עם לוגו, חולצות עם לוגו, חולצות ממותגות, עניבות ממותגות, מדים עם לוגו, קידום מכירות, שימור לקוחות, מוצרי פירסום

 

כאשר אנו שומעים את צמד המילים בגדי עבודה רבים מאיתנו רואים בדמיונם את אותם מדים כחולים המאפיינים כל כך את מפעלי התעשייה של שנות השישים והשבעים. בגדי העבודה עברו גלגולים רבים מאז, וכיום כאשר אנו מדברים על בגדי עבודה ממותגים הכוונה היא לבגדים הנושאים את לוגו החברה ומשמשים את העובדים כלבוש מכובד בעת עבודתם היומיומית. החל מחולצות לוגו עם סמל לוגו קטן רקום ועד לוסטים זוהרים המשמשים גם כאביזר בטיחות לעובדים- בגדי עבודה ממותגים הם הדרך הקלה והיעילה להעביר את הלוגו שלכם לציבור הלקוחות ולחזק את הקשר של העובדים עם מקום העבודה. מעבר לכך, אלו הם מוצרי פרסום לכל דבר.

 

בגדי עבודה ממותגים כוללים בראש ובראשונה חולצות מודפסות. אין גבול לרעיונות, וכל גרפיקה שניתן לצייר או להכין באמצעות תוכנות מחשב יכולה למצוא את מקומה מודפסת על חולצה. הדפסות מקובלות בעיקר על חולצות טריקו וסווטשירטים, אולם בהתאם לצרכי העבודה ניתן להדפיס גם על כובעים, מעילים, וסטים זוהרים, צעיפים וכד'. מלבד הדפסה ניתן לייצר מדי עבודה ממותגים יוקרתיים יותר באמצעות רקמה של לוגו. אלו מקובלים בעיקר בחולצות פולו, מעילי פליז או מעילים רגילים. עלותם גבוה מעט מעלות של הדפסה רגילה על טריקו, אולם הם משדרים מראה יוקרתי יותר ונותנים ללוגו מקום של כבוד.

 

מדי עבודה ממותגים הם דרך מצוינת לתרום להגברת השייכות של העובדים למקום העבודה ולהעלאת ערך המותג שלכם בו זמנית. אם יצרתם את בגדי העבודה באופן נכון הם ישמשו את העובדים גם בעבודה וגם מחוצה לה, והלוגו שלכם יתחיל להיחרט בזיכרונם שלך אנשים רבים נוספים מדי יום. זוהי אולי לא מתנה מתאימה ללקוחות לראש השנה, אך בהחלט מתנה ראויה לעובדים אשר יודעים להעריך את מקום עבודתם ומזדהים איתו.

 

הזמנת בגדי עבודה ממותגים מתחילה באישור הדוגמה הגרפית על גבי הבגד. תמונת הלוגו שלכם, והמלל אותו תרצו לכלול, יעברו עיבוד ליצירת גלופה מתאימה אשר תשמש להכנת בגדי העבודה. עלות הגלופה היא חד פעמית ובהמשך כאשר תרצו להכין כמות נוספת של בגדי עבודה ממותגים לא תידרשו לשלם עליה מחדש, אלא רק על הבגדים וההדפסה.

 

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה