מוצרי סתיו- להגיד תודה ללקוח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מוצרי סתיו- להגיד תודה ללקוח 

מאת   21/10/2009 |  נצפה 1758 פעמים

 

אתם אוהבים את הלקוחות שלכם? הלקוחות שלכם ושביעות הרצון שלהם מהמוצרים ומהשירותים שלכם הם מה שעושה את העסק שלכם. ללא לקוחות לא הייתה לעסק זכות קיום וללא לקוחות מרוצים העסק לא היה ממשיך להתקיים לאורך זמן. חשבתם פעם להגיד תודה לאותם אנשים שאחראים על פעילות והמשכיות העסק שלכם? להראות להם תשומת לב? לתת להם שי צנוע? אנו בסתיו מוצרי פרסום נוהגים לומר כי מתנה קטנה שווה אלף מילים, וכאשר מדובר על שי פרסומי הוא שווה אלף תודות.

 

מוצרי סתיו- להגיד תודה ללקוח...

מוצרים פרסומיים הם מתנה לכל דבר. מתנה פרקטית, שימושית, עם רעיון מדליק ועם ערך מוסף. מתנה שעושה חשק לעשות בה שימוש מיידי ולהשוויץ בה. אולם זוהי לא סתם מתנה אלא מתנה ממותגת בעלת ערך פרסומי. הלקוח יגיד תודה אך גם ימשיך לזכור אתכם ולפרסם אתכם אצל הלקוחות שהוא פוגש והאנשים שהוא בא איתם במגע. אלו הם מוצרי סתיו- להגיד תודה ללקוח והרבה יותר מכך!

 

מתנה קטנה שווה אלף מילים...

אתם רוצים להזכיר ללקוח מי אתם? לספר לו על המוצרים האחרים שלכם? להפנות אותו לאתר האינטרנט שלכם? אצלנו בסתיו תמצאו את כל הדרכים לעשות זאת מבלי להגיד מילה. המתנות הפרסומיות שלנו שוות אלף מילים והם יגרמו לכם להשיג את המטרה בצורה טובה וקולעת יותר. באמצעות מתנות ללקוחות תוכלו להישאר זמן רב על שולחנו של הלקוח שלכם, בביתו, ברכבו או על קיר משרדו. המתנה הפרסומית שלכם תמצא מקום של כבוד ותזכיר ללקוח שלכם את העסק שלכם אפילו מבלי שישים לכך לב.

 

שי פרסומי שווה אלף תודות...

שי ללקוח הוא לא רק דרך להעביר מסרים שיווקיים, הוא גם דרך להגיד תודה ללקוחות שלכם, ולגרום להם לשוב ולבקר אצלכם. מגוון המוצרים הרחב שלנו מאפשר לכם לבחור את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת באמצעות מוצרי סתיו- להגיד תודה ללקוח באופן הכי מתאים לכם והכי נכון לעסק שלכם, ובאותה הזדמנות להפוך את הלקוח שלכם ללקוח נאמן יותר ומרוצה יותר.

 

צבי סתוי, מנהל - 30 שנות ניסיון במוצרי פרסום.סתיו מוצרי פרסום ,קידום מכירות, מתנות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה