רק שמנות מוחות נגד דוגמניות רזות! קארל לגרפלד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רק שמנות מוחות נגד דוגמניות רזות! קארל לגרפלד 

מאת   13/10/2009 |  נצפה 3373 פעמים
לפעמים אני קוראת משפטים כאלה ולא מאמינה, אז אני קוראת שוב ושוב פעם, צובטת את עצמי כדי לבדוק אם אני חולמת או לא ואז אני מבינה שזה המציאות, זה פשוט עוד בנאדם אידיוט שהחליט לפתוח את הפה! אז מי עיצבן אותי הפעם??? מעצב העל ( או שאקרא לו מעצבן העל) קארל לאגרפלד (Karl Lagerfeld) הגרמני שמעצב למותג הקוטור CHANNEL יותר מ25 שנה. הוא אמר שרק שמנות שיושבות מול הטלוויזיה ואוכלות צ'יפס מוחות נגד דוגמניות רזות... שתעשיית האופנה מוכרת חלומות ופנטזיות ואף אחד לא רוצה לראות נשים עגולות.
זו הייתה התגובה של קארל להצהרה שהוצאי המגזין BRIGITTE הגרמני לעיתונות, מתחילת השנה הבא, כלומר 2010, יתחיל המגזין לפרסם בין דפיו דוגמניות "מציאותיות" יותר. וכי כמו המגזין VOGUE הבריטי ברצונם לשים סוף לתרבות בה המידה 0 היא המודל היחיד. הם דווקא חקרו את הנושא ומצאו (בניגוד למה שקארל טוען) כי הקהל נהנה לראות דוגמניות שיוכל להזדהות עימם בכל מיני סוגים וגדלים.
זה כל כך מרגיז ואין הרבה מה להגיד מעבר לזה, אולי רק שזה מוכיח את הטענה שלי שעולם האופנה מנוהל ע"י זכרים רעים שישימו רגליים לכל מי שירצה לעשות שינוי. התגובה הזו פשוט אלימה. זה נורא!
דרך אגב, קארל בעצמו היה איש שמן עד שלפני כמה שנים עשה דיאטת כסח והפך לרזה מידי... תמונות בבלוג...הלינק למטה...
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה