איך יוצאים מיזה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך יוצאים מיזה? 

מאת   12/10/2009 |  נצפה 1992 פעמים

איזו אופציה יש לך?

בראש השנה האחרון ישבתי עם חמותי היקרה והאנרגטית וככה שוחחנו על חיי משפחה ואז היא אמרה שהיא זוכרת משפט שאמא שלה -תמיד הייתה חוזרת ואומרת לה, ש "כשהשמש לא נמצאת בדלת אז היא בחלון ההוא ואם לא שם אז בחלון אחר ".

ופיתאום קלטתי כמה המשפט הזה שאומנם דומה לעוד כמה ששמעתי בעבר אבל יש בו יחודיות כי הוא משקף את התחושה שלפעמים נידמה לי שאין לי שום דרך אחרת וזהו אין לי יותר מה לעשות והמצב ישאר ככה כמו שהוא ולא תמיד הוא ניפלא ומשובב נפש...

ואז ממקום לא צפוי ! מגיעה התשובה -מגיע הרעיון שמוביל אותי החוצה מהדרך ללא מוצא שבה הייתי.

אז מה בעצם את חושבת שאת קוראת את המשפט הזה? מה הוא אומר לך? האם את נימצאת באיזו סיטואציה כרגע שניראת לך ללא פיתרון.?

אז אני מקווה שהמשפט הזה פוגש אותך כשאת מוכנה להכיל את העובדה שיש פיתרון להכל ומה שאני אומרת למתאמנים היקרים שלי שלפעמים ולא אחת מציגים בפני מצבים שלכאורה בעיניהם אין להם פיתרון ומרוב שהם שקועים בסיטואציה הם לא מצליחים למצוא את "החלון ההוא" ואז בתהליך קצר יחד אנחנו מסוגלים לראות דברים שלא "רואים משם " אבל כן "רואים מכאן".

אז איך אנחנו עושים את זה?

ובכן אחת מהדרכים היותר טובות היא שאנחנו מפרקים את המצב לחלקים ז"א מפרקים את הבעיה לגורמיה השונים ממש כמו עוגה מדהימה שניראת בלתי אפשרית ליצירה ע"י אדם מהשורה אבל אחרי שמסתכלים על המרכיבים הם בד"כ מורכבים מרכיבים פשוטים לגמרי כמו: קמח ,סוכר, מים וביצים.

אז אם לדוגמא את רוצה להתחיל להיתאמן אבל יש לך ילדים קטנים בבית ואת עובדת שכירה שבה אין לך את הזמן ובעלך בכלל לא בעד? לכאורה זה ניראה בלתי אפשרי ולרוב אנשים ירדו בכלל מהרעיון , אבל אם מפרקים את זה לגורמים ומנסים למצוא פיתרון יאה לכל אחד מהגורמים כמו:

רוצה להיתאמן = ילדים קטנים->בייביסיטר / משפחה שתשגיח עליהם לשעה/ אימון טלפוני ללא צורך ביציאה מהבית/ערכת אימון עצמאית /איזה עוד רעיון יש לך?

עובדת שכירה->למצוא מאמנת שמאמנת בשעות גמישות/ לבקש לצאת מוקדם יום בשבוע / מה עוד לדעתך ניתן לעשות?.................

בעל שלא בעד->להסביר שכשהאמא לא מרוצה כך גם האב והמשפחה/ אם לי יהיה טוב יהיה גם לך /אם גם אתה תירצה משהו בעתיד עבור הנפש שלך אני לא אסרב /.............................

והכי נכון זה כשרוצים משהו באמת ,כל הקשיים שמערימים או המכשלות לא יוכלו לך!

כי כשיש רצון אמיתי אין דבר שיוכל לעמוד בפניו.

בהצלחה ואל תשכחי ש "כשהשמש לא נמצאת בדלת אז היא בחלון ההוא ואם לא שם אז בחלון אחר ".

באהבה

בת אל אוקרט

מנהלת מפתחות לחיים
בת אל אוקרט הינה מאמנת אישית וקהילתית משלבת דימיון מודרך ,גרפולוגיה ועוד טכניקות מתקדמות נוספות שבפועל גורמות להיתקדמות מהירה הרבה יותר בחיי המאומנים היא גם מנהלת את מפתחות לחיים שחזונה הוא שירות מעולה ,מקצועיות גבוהה ,מחירים סבירים ושעות קבלה נוחות .

לפרטים:072-2335331 או 057-4717777

ניתן תמיד לגלוש לאתר הבית בכתובת: http://www.coacherkey.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה