ניתוח שאיבת שומן להיראות טוב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניתוח שאיבת שומן להיראות טוב 

מאת   05/10/2009 |  נצפה 1751 פעמים

אם מדובר על בריאות או על מראה טוב יותר- ניתוחי שאיבת שומן מסייעים בשני המקרים, גם להיראות טוב יותר וגם לשפר בעיות בריאותיות, איך מתבצע ניתוח ומהו התהליך? הכנו עבורכם מדריך קצר ומעניין אודות הניתוח.

מתחילים- ביקור במרפאה ובדיקה ע"י רופא, יחד תחליטו היכן תרצו להסיר את השומן והאם בכלל אתם יכולים לעבור הליך כזה, בדיקה קצרה של המקום הרצוי והסבר מפורט אודות התהליך ואפשר לקבוע תור לקראת הניתוח.

בדיקות בטרם הניתוח- לאחר הביקור אצל המנתח תשלחו לעשות בדיקות מקיפות, דם, שתן וכו', המטרה לבדוק שאינכם סובלים מבעיה העלולה לסכן את בריאותכם במהלך הניתוח, יש לציין בפני הרופא כל היסטוריה רפאות וטיפול תרופתי.

מהלך הניתוח- לפני הניתוח תעברו בדיקה נוספת בה הרופא המנתח יסמן בעזרת טוש מיוחד את האזור בו ישאב השומן, הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית וכאשר אתם כבר תירדמו יחל התהליך.

צינוריות מיוחדת תיכנס אל האזור הנדרש ובעזרת משיכה פנימה והחוצה נשאב השומן, במהלך הניתוח השומן שנשאב מועבר למיכל מיוחד בו ניתן למדוד את הכמות ולבדוק שהכול תקין.

במהלך ניתוח שאיבת שומן שואבים מקסימום 3 ק"ג שומן, במידה ויש צורך לשאוב יותר תעברו טיפול נוסף לאחר מספר חודשים.

על החלמה- לאחר הניתוח שנמשך כשעה וחצי בממוצע, תעברו אל חדר התאוששות, במהלך השבועות הקרובים תאצלו לחבוש תחבושות מיוחדות אשר לוחצות את האזור המטופל, יש להימנע מפעילות גופנית ממושכת ולהיות בהשגחה רפואית.

הדרך להיות חטובים ויפים אינה קשה מבעבר, יש לזכור שניתוחי שאיבות שומן אינו מהווה תחליף לבעיות משקל, יש להקפיד על תזונה נכונה ואורך חיים ספורטיבי.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה