להתחיל עם בנות בצורה הישירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

להתחיל עם בנות בצורה הישירה 

מאת   02/10/2009 |  נצפה 1708 פעמים
איך להתחיל עם בנות הייתה מאז ומעולם שאלת השאלות של מיליוני גברים מסביב לעולם. מהחיזור החייתי של האדם הקדמון, דרך השיטות המעודנות של בתי המלוכה באירופה באלף הקודם ועד הערס הממוצע ששואל - "תגידי, זה כאב שנפלת מהשמיים?".

השיטות בנושא הזה מגוונות, יהיו כאלה שיאמרו ששיטה אחת היא הנכונה ויהיו כאלה שיגידו שהשיטה השנייה. יהיו כאלה גם שיגידו שבכלל לא צריך להתחיל עם בנות והעניינים צריכים לקרות לבד. לטעמי, כל השיטות נכונות - תלוי מי מבצע אותן. תלוי באופי, במראה החיצוני, בטון דיבור ובגישה של הגבר המתחיל. שיטה אחת העובדת בשביל פלוני לא תעבוד בשביל אלמוני.

בכל אופן, לנושא שלנו - כשאנחנו מדברים להתחיל עם בנות, תמיד הייתה קיימת הגישה הישירה והחד משמעית. זה בדרך כלל הולך ככה-
"שלום"
"היי"
"את נראית ממש חמודה והייתי רוצה לצאת איתך. אפשר לקבל את המספר טלפון?"

השיטה הזאת יכולה להניב תוצאות מדהימות מצד אחד כי הרבה מאוד בנות לא אוהבות את השטויות של לשחק משחקים אינסופיים עד לדייט המיוחל. מצד שני - השיטה הזאת דורשת ביטחון עצמי. אם משפט שכזה נאמר בטון מגומגם, בלי מבט לעיניים וחיוך הוא יכול לצאת די טיפשי. כמו גם שיהיו בנות שדווקא יהנו מ"המשחקים" האלה.

השיטה הישירה יכולה להשתדרג מדיאלוג פשוט למעשים - זה יכול להיות נשיקה רומנטית ולוהטת בהפתעה (לאמיצים) וזה יכול להיות אפילו להחיל לרקוד ביחד פשוט... עם כל ההצמדות הפיזית שכרוכה בעניין.
כותב האתר הוא מאמן אישי באתר להתחיל עם בנות
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה