מנורות קריאה - עוד כמה רעיונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מנורות קריאה - עוד כמה רעיונות 

מאת   01/10/2009 |  נצפה 5842 פעמים

האם מנורות קריאה יכולות למלא תפקיד גם מחוץ למקומות המסורתיים שלהן?

בבית אנחנו משתמשים ב מנורת קריאה לצד המיטה. אך מדוע לא נפנק את עצמינו ונציב מנורות קריאה מעוצבות בכל פינת ישיבה אחרת בבית? מנורות קריאה מעוצבות יכולות להשתלב בסלון מאחורי הספה או לצידה, או ליד הכורסא בה אנו אוהבים לשקוע ולקרוא ספר. אולי אנחנו רוצים לקרוא עיתון לצד הקפה של הבוקר? מנורת קריאה עומדת יכולה להשתלב מצוין לצד שולחן הקפה, אם רק נדע לבחור את המנורה המתאימה. אור הקריאה הטוב ביותר יסופק על-ידי מנורת קריאה עם אהיל מתכוונן המונע תאורה ישירה לעיניים, אך מאפשר לכוון את אלומת האור אל הספר או העיתון.

מנורות קריאה המשתלבות בפינות הישיבה - מנורות עומדות, מנורות שולחן או מנורות קיר, יתנו כמובן מענה פונקציונלי ויקלו עלינו בעת הקריאה, אבל לא פחות חשוב, מנורות הקריאה יוסיפו עניין לחדר המגורים ויתרמו לאסתטיקה של חלל הבית.

ומה לגבי בתי קפה? מה דעתכם שבבית הקפה יתלו מנורות קריאה על הקיר בצמוד לפינות הישיבה? בתי הקפה העכשויים מחפשים דרכים כדי למשוך אליהם את הקהל. לא מעט אנשים נוהגים לקרוא עיתון בבית הקפה, לעבוד על מחשב נייד או לעבור על ניירות עבודה. בכל המקרים האילו מנורת קריאה ממוקדת תקל כמובן על הלקוחות. אך מעבר לכך, שילוב של מנורות קריאה צמודות קיר בחלל בית הקפה יתרום ליצירת אווירה ביתית במקום.

לקוח מזדמן ישים לב כי בבית הקפה הזה התיחסו עליו - הציבו מנורות קריאה בפינות השונות כדי לתרום לאוירה נעימה יותר ולנוחות של הלקוחות. לקוח שישים לב כי חשבו עליו, יהפוך ללקוח קבוע ולאיש המכירות של בית הקפה.

ומה לגבי מנורות הקריאה במשרד?

קיימת תפיסה אשר אינה מתחשבת עד הסוף בצרכיו האישיים של העובד. במשרדים ישנה כמובן תאורת חדר כללית. אך מדוע לא תעמוד מנורת קריאה מעוצבת על שולחנו של כל מנהל? מנורת קריאה על השולחן תקל עליו בעבודתו וגם תשפר את האווירה בחדר. מנורה מיוחדת יכולה ליצג מנהל מיוחד. קיים מגוון מנורות קריאה רב, בעיצובים וסגנונות שונים. לכל משרד ולכל מנהל ניתן להתאים מנורה שתתאים לאופי המנהל ואופי עיסוקו של המשרד.

ומה לגבי שאר העובדים במשרד? ובכן גם אם נדמה לנו שזוהי השקעה כספית נכבדה, זוהי השקעה כדאית. השקעה במנורות קריאה באזור המנוחה, או אפילו במנורת קריאה אישית שתעמוד על שולחנו של העובד, תגרום לו הרגשה שלמישהו בהנהלת המשרד איכפת ממנו - עשו עבורו משהו מעבר לנדרש. מישהו במשרד חושב על הצרכים שלו.

אני מניח שבשלב הזה הבנתם את התפיסה שלנו. הסתכלו סביבכם וחישבו היכן הייתם מציבים מנורות קריאה.

צ'או,
סטיי

אצלנו, תמיד פתוח. סטיילייט - מעצבים את הבית, מהבית!
אתם מוזמנים להכנס לחנות המנורות, לקנות, לעדכן את רשימת המשאלות, לבקר בבלוג התאורה, לשבת בסיפרייה, או לקרא את אחד ממדריכי התאורה. סטייליט היא יותר מחנות מנורות. בקרו באתר ותכירו אותנו.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה