חדרי ילדים- עשרה טיפים חשובים!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חדרי ילדים- עשרה טיפים חשובים! 

מאת   29/09/2009 |  נצפה 1434 פעמים
1. מומלץ להשתמש בוילון צבעוני שבולט בחדר הילדים,להראות לילד סוגים שונים של וילונות ולהתייעץ איתו איזה מן הוילונות הוא היה מעוניין שישולב בחדר הילדים. נסו להתקין את הוילון בחלון בעל אור בהיר וחזק כך שיבליט את חדר ילדים. הוספה של וילון קצר יכול להגדיר את פתיחת החלון ואת כמות האור שנכנסת לחדר במשך היום. הוילון הקצר מוסיף המון לחדר הילדים הוא גם נותן פרטיות וייחודיות לחדר הילדים.
2. אפשרות להשתמש בצעצועי הילדים כקיר מעוצב בחדר הילדים. דבר זה יכול לשרת אותנו בשני מצבים - הראשון כעיצוב שחוסך לנו במקום אכסון, והשני הוא לתלות צעצועים גדלים כמו מטוסים מהתקרה ולהוסיף מדפים בכדי להציג את הצעצועים הקטנים יותר. רק תנסו עכשיו לגרום לילד שלכם לתת אותם !
3. אתם תמיד יכולים לעשות ציורי קיר בחדרי ילדים במקומות אסטרטגים רק יש לדאוג שהם מתאימים לחדר הילדים. כמובן יש לדאוג שיהיה קיר אחד שהוא בצבע נטרלי וכך שציורי הקיר יהיו במוטיב אחד כגון: דמויות מסרטים מצוירים וכו`.
4. עיצוב חדר הילדים בתמונות שהילדים אוהבים, תמונות של המשפחה או חופשה שהייתה או יום פעילות של הילדים יכולים להוסיף מגע מיוחד לחדר הילדים.
5. גיל הילד מאוד תלוי בעיצוב חדר הילדים, הוספה של פסלים של הדמויות הכי אהובות עליהם ממצוירים או גיבורי על זה יכול להוסיף קצת הומור לתפאורת חדר הילדים.
6. הוספה של צמחיה בחדר הילדים נותן רכות בחדר הילדים רוגע, הצמחים נונים אויר נקי. רק יש לוודא שהילדים לא רגישים לצמחים ושהילדים לא קטנים מידי בכדי ללכלך את חדר הילדים באדמה.
7. אסור לשכוח כיסוי למנורה כאשר מעצבים את חדר הילדים. מנורות והכיסוי של המנורות ניתן לקנות בכדי לעזור לנו לעצב ולקשת את חדר הילדים. ניתן להכין כיסוי למנורה עם הילדים בכך שנוצר מצב שהעיצוב הוא ייחודי וגם לטעמו של הילד.
8. לבחור את המיטה שתתאים לעיצוב חדר הילדים וגם את הנוחות של המיטה. את הכריות, סמיכה והמצעים שיתאימו לחדר הילדים.
9. להפוך את התקרה ללילה קסום של שמיים וכוכבים שזורחים בחושך. תחושה זו נותנת לילדים לשכב בלילה בחושך ולבהות בכוכבים הזוהרים בחושך.
10. לא לשכוח לשים בחדר הילדים דברים חינוכיים ואינפורמטיבי כגון:ספרים,תרשימים וצעצועים המוסיפים לחינוך הילדים.כך שהילדים יוכלו ללמוד תוך כדי משחק.

לפרטים נוספים: חדרי ילדים
בכבוד רב,

מיקי בן פורת
רהיטי גבעת ברנר
http://www.gbr.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה