מהו פרדוקס האישה המחזרת וכיצד הוא מחבל בסיכויה למצוא לעצמה זוגיות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו פרדוקס האישה המחזרת וכיצד הוא מחבל בסיכויה למצוא לעצמה זוגיות? 

מאת   24/09/2009 |  נצפה 4020 פעמים


מהו פרדוקס האישה המחזרת וכיצד הוא מחבל בסיכויה למצוא לעצמה זוגיות? / מאת יואב ברנזוןאישה מחזרת אינה מחוזרת

אישה מחזרת היא אישה אקטיבית המבטאת את אהבתה לגבר שלה במעשים מרובים, ביוזמה, בטלפונים, במתנות, בלשלם עליו, בלרצות להיות איתו כל הזמן, בלחץ תמידי היכן הוא נמצא ובתיאבון מיני חזק יותר משלו.

ברגע שאישה מתפקדת כמחזרת - היא מונעת מהגבר את האפשרות לחזר אחריה. אישה כזאת מפסיקה להיראות בעיניו נשית, היא אינה זוכה לחיזורים מצד הגבר שלה, היא מרגילה את הגבר שלה לא להיות רומנטי כלפיה אלא לקחת אותה כמובן מאליו ולהסתכל עליה כעל גבר ולא כעל אישה.


אקטיביות או שליטה של האישה בקשר גורמים לגבר להיות פאסיבי
כאשר אישה היא רוב הזמן אקטיבית - הגבר הופך להיות פאסיבי במחיצתה וביחס שלו כלפיה. הוא מפסיק ליזום, הוא מעניק לה מעט אם בכלל, הוא אינו מבצע מחוות רומנטיות כלפיה והוא נותן לה לעשות את מרבית העבודה הזוגית, כי זה מה שממילא היא רוצה.

כאשר אישה היא אקטיבית בקשר - היא גם שולטת בקשר. זו הסיבה מדוע נשים רבות ממהרות להיות אקטיביות בקשר זוגי כי הן רוצות לקבוע, להחליט, לנהל את הקצב הזוגי, ליצור את התכנים של הזוגיות ולהרגיש משפיעות, חופשיות ומעורבות בקשר. אלא שלאקטיביות הזו יש גם מחיר יקר.כמעט כל אישה רוצה להיות נאהבת ומחוזרת


כמעט כל אישה רוצה גם להרגיש מחוזרת, נאהבת, עטופה ואהובה. הפרדוקס של האישה המחזרת הוא שמצד אחד היא בוחרת לתפקד כאישה אקטיבית ומחזרת, אבל בתוך תוכה היא רוצה וכמהה להיות גם נאהבת ומחוזרת.

אלא שככל שהיא אקטיבית, שולטת ומחזרת יותר בקשר - כך היא הופכת לפחות ופחות מחוזרת ונאהבת בקשר. ההיגיון של אישה מחזרת הוא שככל שהיא אוהבת, מחזרת, מרעיפה אהבה ונותנת מתנות לבן הזוג שלה - כך היא תהיה נאהבת ומחוזרת יותר על ידו. אבל בפועל, זה עובד בדיוק הפוך. ככל שהיא אקטיבית יותר - כך היא נעשית מחוזרת פחות.כדי להיות מחוזרת עלייך להפסיק להיות מחזרת


אישה שרוצה להיות מחוזרת על ידי הגבר שלה צריכה להפסיק לחזר אחריו. רק אם היא תבחר להיות בתפקיד המחוזרת - היא תהיה מחוזרת על ידי הגבר שלה.

אבל כל עוד היא תתפקד בתפקיד המחזרת - הגבר שלה לא יחזר אחריה, לא יתלהב ממנה, לא ירעיף עליה אהבה - כי האקטיביות שלה אינה מאפשרת לגבר שלה לראות בה אישה נאהבת ונערצת אלא "גבר" דומיננטי וסמכותי.
וטיפ לסיום: גברים מחזרים אחרי נשים מחוזרות. הם מפסיקים לחזר אחרי נשים מחזרות.יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות.

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה