משכנתא- החזר הלוואה מסוג בלון...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

משכנתא- החזר הלוואה מסוג בלון... 

מאת   21/09/2009 |  נצפה 3680 פעמים
שלום לכם קוראים יקרים, זה שוב אני, מוטי שמואלביץ, כמה מכם לקחו הלוואת "בלון" ולא הבינו למה יום בהיר אחד אנו חייבים סכומים שלא חשבנו שנצתרך להחזיר... אז כך:

הלוואת "בלון" מה זה אומר?


צורת החזר הלוואה מסוג - "בלון"


בשיטה זו החזר ההלוואה ישולם בתום תקופת ההלוואה, הן מבחינת הקרן והן מבחינת הריבית. זאת אומרת, במהלך תקופת ההלוואה לא נשלם דבר. עם זאת צורת החזר הלוואה זו היא צורת החזר ההלוואה היקרה ביותר מבין כל ההלוואות הקיימות, משום שהריבית על ההלוואה היא ריבית חודשית המשולמת הן על הקרן והן על הריבית שהצטברה בחודש הקודם. מצב זה יוצר תשלומי ריבית הנקראים "ריבית דריבית". כל חודש נשלם את הריבית על הקרן בתוספת הריבית אשר נוספה מהחודש הקודם.

הלוואה זו ניתנת עד שנתיים בלבד ובעבור ביטחונות. במצבים מסוימים ניתן לקבל אישורים "מיוחדים" בעבור הלוואה מסוג זה לתקופה ארוכה יותר, אם אנחנו בעלי אמצעיים כלכליים מתאימים. כמו כן, הלוואה זו ניתנת כנגד "הוכחה" להחזר הקרן בתוספת הריבית.


זהירות! הלוואה זו יכולה להיות קטלנית ביותר במידה ולא נדע לקראת מה אנו הולכים. ככל שגובה ההלוואה גדולה יותר ותקופת ההלוואה ארוכה יותר, כך התשלום יהיה "קטלני" יותר. האמת כמו בכל הלוואה, רק שבסוג זה של צורת החזר נרגיש את ה"כאב" ברמה אחרת.


בכל מקרה, לעולם לא מומלץ "לנפח" את הבלון יותר מידי, שלא יתפוצץ לנו בפנים בסופו של דבר....


בהצלחה, מוטי שמואלביץ..

שנה טובה וחג שמח לכם, לעם ישראל וכל שאר העולם...
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.
לאחר תקופה ארוכה של תחקורים ולמידת שורש ההלוואת המשכנתא , פיתח את שיטת מ.ש. כנתא, חסכון מובטח בהלוואת המשכנתא! שיטה אשר מבוססת על בניית תוכנית אסטרטגית שתשרת את הלקוח נאמנה בהווה ובעתיד. כמו כן, מעביר הרצאות בנושא הלוואת המשכנתא."אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"

http://www.moti-smh.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה