התובלייה- מהדורה חמישית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התובלייה- מהדורה חמישית 

מאת   18/09/2009 |  נצפה 2512 פעמים
יהודית רביץ ומאור כהן- תאמין לי, מלים ולחן: שגיא צורף, מתוך פרוייקט 30
+ החדש של אלעד כהן ושגיא צורף,אורן ברזילי בגיטרות,הכל אמור להמצא במקום,ואפילו שילוב הקולות מסקרן,אבל הטקסט חלבי,הלחן נעים לאוזן אך לא מחדש דבר ובעיקר- מאור כהן נשמע חיוור במיוחד ליד רביץ.

בני בשן עם בעז בנאי,נועם ענבר,איתמר רוטשילד ושלומי שבן- יברך מבורך,מלים ולחן: בני בשן,ביצוע מקהלתי מיוחד מתוך "מעשה באדם",אפלולית לאונרד כהן סטייל ותחושה לא מוגדרת של ריגוש אמיתי,איתמר רוטשילד על הגיטרה.

עובדיה חממה- ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד, מלים:מן התפילה,לחן:עובדיה חממה,מניין מלכותי לתפילה מוסיקלית שכולל בין השאר את אהוד בנאי,אילן דמרי,ארז לב ארי וגד אלבז,שורה אחת מן התפילה בהפקה מוסיקלית רכה ועגולה עם שילוב יפהפה בין כינור לקרן יער.

עדי רן- נקודות של כיסופים,מלים ולחן:עדי רן,קול מחוספס כנייר זכוכית,משהו מאולץ וסתום,פזמון קליט ומלודי,שכבות רבות מדי של תובנות וחיבוטים,לא יביא לפריצתו של רן לסצנה הכללית של המוסיקה בארץ.

דפנה והעוגיות-תודה רבה,מלים ולחן: דפנה קינן,שיר חמדמוד לסוף הקיץ,קצת רוקנרול,קצת קאנטרי והרבה קסם נשי צעיר,מתוך אלבום שאמור לצאת בקרוב מאד, ציפיתי לקצת יותר בשר באלבום הזה מהעוגיות.

חם ומחמם בום- חזור אליי,מלים ולחן:לאונרד כהן,גרסה עברית:יוסי סוויד,הלהקה המדליקה מירושלים בביצוע יצירתי ומקסים למדוכא הקנדי,ביצוע קצת לטיני עם נגיעות רגאיי ומוסיקה יהודית חסידית,עיבוד נשיפה של טל גור המוכשר וייעוץ של דן תורן.

מיכאל גריילסאמר- חלליות,מלים:פורטיס,לחן:סחרוף,מלים נוספות:אילן אטיאס,הכנר,הראסטאמן והזמר יקיר הסצנה התל אביבית,באלבום שלא מלהיב בשמיעות ראשונות,ביצוע עברי-אנגלי מרובה סגנונות עם במה לשמרית דרור על תקן שרון רוטר ואילן אטיאס הצרוד.שווה הקשבה.
מורה ומרצה לאנגלית ולאמנות ומבקר המוסיקה הישראלית של התכנית "בילוי היום" בגלי צה"ל.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה