אטרקציות לילדים - מיומנה של אמא
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אטרקציות לילדים - מיומנה של אמא 

מאת   14/09/2009 |  נצפה 2158 פעמים
מיומנה של אימא
עוד מספר ימים לסיומו של החופש הגדול, ימי אוגוסט נהיים חמים ולחים ואיני רואה את הסוף...
בני עומר מקפץ על הספא ונעמה הקטנה רואה טלוויזיה בחדרה , ואני, אמא נויה, מותשת ומדמיינת כרית במיטה חמה ובעיקר שקט ושלווה. אנו משפחת שוורץ גרים ברעננה הירוקה , ושהייתי עושה בייבי סיטר שהייתי צעירה, הייתי אומרת לעצמי שלא אושיב את ילדי ליד הטלוויזיה בכדיי שיהיה לי זמן לרפואה ,כי זה מייבש את המוח של ילדיי ולא מאתגר אותם להתנסויות ולמידות חדשות . אך גם אני נפלתי ברשת כמו כל הסהרורים והושבתי את ילדי מול קופסת הטמטום. אז יום חמישי האחרון קמתי על רגליי ואמרתי לילדי - קומו ונסור יחדיו אל מתחת לביתנו הקט - אל הפארק היפה במדינה- פארק רעננה.
זה הריי נורא מצחיק לעיתים - שהסנדלר הולך יחף ,שמכל המדינה מגיעים אל הדשא הירוק, המגלשות המוצלות ,פינת החי היפה ולשייט ולרכבת המשלימות אחת את השנייה. ואני שגרה במרחק דקה נוסעת לפארקים אחרים במדינה ויש לי מתחת את הריאה הירוקה הכי יפה .
הגענו החלטנו לקחת כרטיס משותף לרכבת ולספינה שבא לנו יותר זול ב 5 ש"ח במידה וקונים במשותף . התחלנו בספינה ועשינו סיור לצלילי שירי ילדים מכל הזמנים דרך גן שבעת המינים , בין השקנאים ואפילו ראינו אימא ברווזה שאחריה יש אפרוחים בני מספר ימים...
בסיום השייט הלכנו לפארק חברים ושם לקחה אותנו רכבת הפארק לסיור יבשתי כהשלמה לסיור הימי בכל רכבי הפארק, ואני הייתי כה מאושרת לראות את ילדיי רואים,שואלים,סקרנים , ולעצמי את התודה שלקחתי את הרכבת וכך ראיתי את כל המתקנים והאטרקציות של הפארק במקום לחרוש על רגליי הצעירות..
היינו בפינת החי ,בפארק חברים החדש והמוצל, במבוך,בפארק העץ הגדול - מהננו מ 5 שעות שעברו תוך דקה שעלו לנו כולל הכל רק 25 לכל אחד מאיתנו והבטחה לעומר בין השש שאת היום הולדת הבאה ... אנו עושים בספינה!
לסיכומו של יום אגיד לעצמי ולכל האימהות בארצנו החמה - אנו עייפות ותשושות אך במידה ותצליחו למצוא את האנרגיות לקום בואו לפארק החינמי הזה תיהנו מהמרחבים תשוטו בין ברבורים אם אין לכם כוח ללכת קחו ת'רכבת החשמלית שתסייר לכם בכל המרחבים וזה יביא לכם אנרגיות חדשות ובעיקר ... ילדים מאושרים.
המאמר נכתב ע"י נוגה מאתר הגונדולייר המציע שלל אטרקציות לילדים , שייט רומנטי על גבי גונדולה ועוד אטרקציות רבות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה