הפקות בצל המיתון: אירועים עסקיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפקות בצל המיתון: אירועים עסקיים 

מאת   13/09/2009 |  נצפה 1603 פעמים
מקום לאירוע- 10 הדיברות לאיתור מקום לאירוע מושלם

כתיבת מאמר העוסק במציאת מקום לאירוע בזמן מיתון הוא אליה וקוץ בה. מחד, מדובר בתקופה בה חברות שואפות לחסוך בעלויות ולצמצם במספר האירועים - אם בכלל. מנגד, זו תקופה שיש לחזק את הארגון מבחינת המוטיבציה של העובדים, ולהעניק ללקוחות ולספקים תחושה של "עסקים כרגיל". כמו כן, זהו אמצעי מעולה להראות חוזקות בזמן שסימני חולשה ניכרים בקרב המתחרים.

במטרה להמשיך את פעילויות השיווק והרווחה, וליהנות מהיתרונות הרבים של אירועים עסקיים בארגונים וחברות, ריכזנו עבורכם מספר כללים שיסייעו לכם למצוא מקום לאירוע. המאמר מציג כלים לבחירת מקום לאירוע, בהתחשב במצב הכלכלי הנוכחי ובמסגרת המגבלות אותם הוא מביא לארגונים וחברות בתחומים שונים.

1. מקום לאירוע מושלם הוא מקום המאפשר לכם מחיר ההולם את ציפיותיכם, קרי מחיר המצוי במסגרת התקציב עבור האירוע.

2.מקום לאירוע טוב הוא מקום המזהה את המצב הנוכחי בשוק, מתאים את עצמו אליו ונוקט פעילות שיווקית מתא
ימה כמו: מבצעים של הרגע האחרון, הטבות מיוחדות והתגמשות בתשלומים.

3.מקום לאירוע טוב הוא מקום המאפשר תנאים אידיאליים וגישה נוחה לבאי האירוע מבחינת תחבורה ציבורית, הסעות או חנייה חופשית. מיתון הוא הזדמנות גם להגיע למקומות מעניינים ומרוחקים יותר ממיקום המשרדים ולצאת לערים אחרות ולאזורים שונים ברחבי הארץ.

4.מקום לאירוע מושלם הוא מקום המאפשר התאמה מלאה לצרכי האירוע מבחינת סידור המשתתפים ופיצול מתחמים.

5.מקום לאירוע טוב הוא מקום המאפשר הפרדה מלאה בין חלקי האירוע על ידי מחיצות או חדרים נפרדים. ההפרדה בין המתחמים צריכה להיות גם מבחינת סאונד על מנת למנוע הפרעות למהלכו התקין של האירוע.

6.מקום לאירוע מושלם הוא מקום המאפשר ויזואליות מרבית ואפשרויות שילוט על מנת למצב ולמתג את המקום ואת האירוע באווירת החברה שלכם.

7.מקום לאירוע מושלם הוא מקום המשדר את אותם מסרים אשר האירוע מעוניין לשדר. אם אתם מתכננים כנס ללקוחות V.I.P חשוב שהמקום לאירוע ישדר אקסקלוסיביות ויוקרה, בהתאם לסוג הלקוח.

8.מקום לאירוע טוב הוא מקום המעניק יחס אישי ובעל אופי שרותי המאפשר לכם ולקהל הלקוחות המשתתפים באירוע אווירה אדיבה, נעימה ומקבלת פנים. כמו כן, על המקום לאפשר לכם מנהל אירוע שילווה את האירוע באופן צמוד מתחילתו ועד סופו.

9.מקום לאירוע טוב הוא מקום המספק קייטרינג בסגנון ובכמות המותאמת בדיוק לאירוע ובעל יכולת התגמשות מבחינת רכיבי המזון אופן וצורת ההגשה. במסיבת קוקטייל, מתאבנים מסתובבים, פינגר פוד וכלי הגשה בגודל ביס ישתלבו באופן מושלם.

10.מקום לאירוע טוב הוא מקום בעל רישיון מסודר מהרשויות ובעל חוזה התקשרות נח הניתן להתגמשות. על אופי ההתקשרות להתאים באופן עצמאי לכל אירוע כאשר מתאם האירוע לוקח בחשבון את אילוצי המיתון ויחד מגיעים לעמק השווה.

ובמשפט אחד- מקום לאירוע מושלם הוא מקום העובד על כל החושים, גמיש תקציבית ובעל יכולות מודולאריות אשר מעניק שרות שמשאיר טעם של עוד!
הכותבת הינה מנהלת האתר meetingroom מנוע חיפוש חינמי המכיל את כל המקומות לאירועים עסקיים באתר אחד! הקליק אחד תוכלו למצוא אולמות לכנסים, חדרי ישיבות,
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה