בריכה בחצר הבית - כבר לא מותרות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בריכה בחצר הבית - כבר לא מותרות 

מאת   12/09/2009 |  נצפה 3344 פעמים

 

כיום, הצבת בריכה בחצר הבית איננה נחשבת עוד למותרות. התרחבות החור באוזון גרמה להתחממות גלובלית של כדור הארץ. החורפים קרים והקיצים מהבילים וחמים מאוד. בשעות הבוקר ואחר הצהרים, מתקשים הילדים לצאת ולשחק בחוץ. הצבת בריכה בחצר הבית פותרת את הילדים מהחום הגדול. הצילו עצמכם ממפלצת השעמום והקימו בריכה בחצר. במאמר זה נפרט חמישה כללים בסיסיים המומלצים לכל המבקש להציב בריכה בחצר הבית:

 

  1. בריכה מציבים במקום מוצל - ילדים לא אוהבים לחכות לשעות בין הערביים. ילדים אוהבים סיפוקים מיידיים. בריכה בחצר מהווה מקור משיכה. לכן, הקפידו לשים בריכה במקום מוצל במשך רוב שעות היום. אם אין לכם צמחייה מצלה בחצר, דאגו לקרות את המתחם בו תציבו בריכה בשמשייה או ביריעה מצלה אחרת. 
  2. בריכה בפיקוח הורים - ילדים מתחת לגיל 15 ייכנסו לבריכה תחת פיקוח הורים או מבוגר אחראי אחר, גם אם מדובר במים רדודים. בריכה ביתית ניידת, מתנפחת או עומדת, עשויה להוות סכנה גם במקרים בהם גובה המים איננו עולה על חמישים סנטימטרים.
  3. בריכה בטוחה - דרכי הגישה לבריכה ייחסמו בשעות בהן לא מתקיימת בה פעילות. כדאי לגדר כל בריכה בגדר מלאה ולנעול את שעריה, אחרת הילדים יתפתו להיכנס פנימה ללא השגחת מבוגרים.
  4. בריכה נקייה -  שימוש חוזר בבריכה מצריך ניקיון ואחזקה שוטפת. מומלץ לשמור על בריכה נקייה באמצעות רובוט חשמלי ומשאבה המיועדת לשימוש ביתי. כמו כן, כדאי לכסות בריכה בחצר ביריעה. כך תימנע כניסת עלים ובעלי חיים לתוכה.  

 

בריכה בחצר הבית הפכה למצרך מבוקש. אנשים רבים רוכשים בריכה מחוזקת במעמד ובמוטות. טבילה בבריכה תפיג את החום והפעילות בה תעזור לילדינו להתמודד עם השעמום שמביא עמו החופש הגדול. עם זאת, כדאי ליצור מערכת כללים לשימוש בבריכה ולאכוף אותם באדיקות.

 

 

הידרה
כל הציוד הדרוש לבריכת השחייה: מסננים,רובוטים,כימיקלים ועוד, ממיטב החברות והיצרנים בחו"ל.
לרכישה דרך אתר אינטרנט
http://www.hydrashop.co.il
לאתר החברה
http://www.hydra.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה