למה לעשות ניתוח פלסטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה לעשות ניתוח פלסטי? 

מאת   11/09/2009 |  נצפה 1872 פעמים
כולם רוצים להיות יפים, כולם רוצים ניתוח פלסטי: אף, ניתוחי חזה, אוזניים ועוד- לשפר את המראה ובעיקר את החושה, אז למה אנחנו עושים את זה? יש מספר סיבות:

- שיפור הביטחון העצמי ע"י שיפור ההופעה. גברים ונשים כולם רוצים לתקן מעט פגמים או לשפר את איכות חייהם ע"י ניתוח, להגדיל, להקטין בדיוק כמו שרצינו תמיד- להיות הכי קרובים לחלום.

- ללכת עם ביטחון: רוב האנשים חושבים ששינוי בחלק מסוים בגופם יגרום להם לשיפור גדול באיכות החיים. לא, הם לא יתקבלו לככב בסרט הוליוודי אבל בהחלט יחושו נוח מול בן / בת הזוג ובכלל.
צריך גם לא לזכור שלעיתים דרושה קצת עבודה עצמית וניתוחיים פלסטיים לא משפרים תמיד את ההרגשה.

- זוגיות ואהבה: מה הוא חושב? מה היא חושבת? אין ספק שחלק גדול מהאנשים שרוצים לבצע ניתוחיים פלסטיים הוא שיפור ההרגשה ושיפור איכות החיים עם בן/ בת הזוג.

- כמו יין, להשתבח: לטבע גורם נוסף בשיקול של אנשים לביצוע ניתוח פלסטי. אנחנו מתבגרים ומשתנים עם השנים. אם אפשר לסדר, להגביה, להגדיל ולמתוח אז למה לא? אם הטבע לא מאפשר לנו והרפואה מציעה פיתרון זמין לכל אחד לא נעשה? אבל יש לכך גם מחיר כספי.

יש לזכור שכמו כל ניתוח גם ניתוחיים פלסטיים קיימים סיכונים וגם תופעות לוואי, הגדלת חזה, ניתוחי אף, הקטנת חזה ועוד, בדקו את עצכם היטב לפני, בדקו מהם תופעות הלוואי העלולות לצוץ לאחר הניתוח והקפידו על מעקב רפואי לאחריו.

מה עוד חשוב לדעת?
ערכו סקר מחירים, חפשו את המחיר הטוב ביותר אבל על תתפשרו יתר על המידה. לעיתים כדאי לשלם מעט יותר אבל לקבל תוצאה מושלמת. שמדובר בגופכם והרגשתכם לא מומלץ לחסוך.

בדקו מי עורך לכם את הניתוח? בדקו שהרופא מוסמך ובעל ניסיון.

המלצות: בקשו המלצות והתייעצו עם אנשים שעברו ניתוח במקום בו אתם רוצים לעבור את הטיפול, חשוב לקבל חוות דעת מאנשים שעברו זאת לפניכם. שאלו איך היה התהליך, השירות ובעיקר התוצאות.

הקפידו לרשום את כל הפרטים בחוזה מראש.

ניתוח מוצלח והחלמה מהירה.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה