דפוס שלטים - היום ובעבר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דפוס שלטים - היום ובעבר 

מאת   10/09/2009 |  נצפה 1874 פעמים
עולמינו מלא היום בסוגים שונים של שלטים, לא ניתן לדמיין את העולם המודרני של המאה ה-21 ללא שלטים , בין אם מדובר בשלטי הכוונה, או שלטי פרסום חוצות , או שלטי חנויות , או שלטים לחדר.
דפוס שלטים הוא דפוס שניתן לבצע אותו במגוון שיטות ודרכים.
יש היום מבחר עצום של שלטים מסוגים שונים ומחומרים שונים יש שלטים העשויים פח, יש שלטים סולולריים, יש שלטי ניאון, יש שלטי פנים ויש שלטי חוצות, ויש גם שלטים לרכב, יש שלטים המוצבים על שמשונית ויש שלטים שמכינים אותם על משטחי בד מיוחדים, בקיצור תעשיית השלטים היא תעשיה מלאה בחומרים ובשיטות ייצור.

היום כאשר שיטות הדפוס השתכללו והפכו להיות ממוחשבות , התהליך של ייצור או דפוס שלטים הפך להיות גם הוא ממוחשב , החל מהכנת הסקיצה באמצעות תוכנת גרפיקה ממוחשבת וכלה בהדפסת השלט עצמו באמצעות מכונות דפוס דיגיטלי המשמשות לפרויקטים של דפוס שלטים.

היום פרוייקט של דפוס שלטים הוא הרבה יותר מהיר ויעיל מאשר היה בעבר.

תהליך השילוט השתנה במהלך השנים ועבר מהפכה של ממש , היום בזכות מכונות דפוס מיוחד המיועדות לביצוע פרויקטים של דפוס שלטים יכולות להדפיס שלטים בכמות גדולה ובאיכות מצויינת תוך זמן קצר.

דפוס שלטים הוא עולם שלם של שלטים מסוגים שונים שלכל אחד יש את המאפיינים שלו , דפוס שלטים לרכב שונה מדפוס שלטים מוארים, דפוס שלטיםל תערוכות , שונה מדפוס שלטי הכוונה ברחוב.

ההבדלים בין תהליכי הדפוס השונים מתבטאים בחומרים, בטכניקות ובמהירות הביצוע.
חברת ביג-גרף בע"מ הינו עסק משפחתי אשר הוקם בשנת 1995, ומתמחה במתן שרותי דפוס דיגיטלי מתקדמים לחברות וללקוחות פרטיים.
חברת ביג- גרף מתמחה בכל סוגי עבודות ה דפוס דיגיטלי, בכל הגדלים ובכל הכמויות תוך שימוש בציוד טכנולוגי משוכלל ומוביל, ומעניקה ללקחותיה שירות משלוחים מנוסה על מנת שכל עבודה תגיע ליעדה בזמן הנדרש.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה