סוד המשכנתאות הגדול...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

סוד המשכנתאות הגדול... 

מאת   10/09/2009 |  נצפה 2626 פעמים
"סוד המשכנתאות הגדול"

נעים מאוד קוראים יקרים, כאן מוטי שמואלביץ. המון מידע, חוות דעות, המלצות וכו' ניתן למצוא היום באינטרנט בנושא הלוואת המשכנתא. אבל אף פעם לא באמת הצלחתי לקבל הסבר מפורט, מדויק, ברור וכולל בנשימה אחת. ולכן, החלטתי לכתוב את "סוד המשכנתאות הגדול" במטרה לעזור לכם להתנהל בצורה נכונה ומקצועית יותר בהלוואת המשכנתא.

ואת אתם שואלים את עצמכם "מה סוד המשכנתאות הגדול יתרום לנו?"
אז אני אענה, בשאלות משלי...


מדוע אנחנו משלמים כל כך הרבה בעבור הלוואת המשכנתא אותה אנו לווים? מדוע אנו מוצעים עצמנו במחצית תקופת ההלוואה, חייבים את אותו סכום ההלוואה אשר לווינו במקור ולפעמים אפילו יותר?
מה הסיבה לכך שההחזרים החודשיים על הלוואת המשכנתא עולים בצורה קיצונית? כיצד עלינו לפעול על מנת שנקבל את הריביות הטובות ביותר שיש היום בשוק?
והאם הריבית הנמוכה ביותר, היא באמת ההלוואה הטובה ביותר עבורנו? או אולי זה מה שהבנק רוצה שנחשוב? מהו בנק, וכיצד אנו יכולים לשפר את מעמדנו כלקוחות הבנק ללא כל קשר למצבנו הפיננסי? בניית אסטרטגית הלוואה, מהי? הלוואה חכמה מהי, ולמה כל כך חשוב לפעול לפיה? למה הבנק אומר לנו "לא" במצבים מסוימים? כיצד ניתן להתגבר על המכשול?
מהם המסלולי ההלוואה הטובים ביותר עבור כל אחד ואחד מכם?
כיצד ניתן לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים בהלוואת המשכנתא?
כיצד ניתן לפתור בעיות ברמת הלוואת המשכנתא?זכרו טוב את המשפט הבא חברים יקרים:"אם תיקח הלוואה- תשלם הרבה כסף!

אם תלמד איך לקחת הלוואה- תחסוך הרבה כסף!""סוד המשכנתאות הגדול" נכתב ע"י מוטי שמואלביץ, אסטרטג מומחה בתחום האשראי והלוואות המשכנתא, "סוד המשכנתאות הגדול" עונה על כל השאלות החשובות באמת, ומדריך אותנו כיצד עלינו להתנהל נכון ומקצועי מול הבנק בכל שלב ושלב ברמת לקיחת הלוואת המשכנתא.סוד המשכנתאות הגדול נכתב בשפה הפשוטה והברורה ביותר, על מנת שנבין את עקרון הנושאים ברמה המקצועית ביותר."סוד המשכנתאות הגדול" כל מה שרציתם לדעת והבנק לא יירצה שתדעו,
חסכון עצום בהלוואת המשכנתא!!!"סוד המשכנתאות הגדול" זו לא סיסמה- זו דרך! ספר חובה בכל בית בישראל!

אתר הספר- www.moti-smh.co.il

מייל- moti@moti-smh.co.ilמוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.

"אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"


https://www.moti.org.il
/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה