דוקטור למשכנתאות...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דוקטור למשכנתאות... 

מאת   08/09/2009 |  נצפה 1729 פעמים
להיות יועץ משכנתאות...להיות יועץ משכנתאות, תמיד היה משהו שגרם לי לרצות להיות יועץ משכנתאות, אחרי שהבנתי זאת החלטתי, שלא ארגע עד שלא אהיה ד"ק למשכנתא. הבנתי שהמטרה שלי בראש ובראשונה לעזור לכל אותם לוקחי המשכנתאות לא להדבק במחלה הנוראית הזו שנקראת "תשלום לא מחייב על הלוואת המשכנתא". אני רואה את עבודתי כמעיין שליחות, שליחות שמטרתה להכניס לתודעה של כל אותם לוקחי משכנתאות שאנו משלמים לבנק סכומים שמגיעים לפי שתיים שלוש ואפילו יותר על הלוואת המשכנתא, ורק בגלל ש"נוח" לנו אנו מעדיפים להעלים עין. ואם אנו כבר מתעוררים אז זה לפעמים מאוחר מידי.חברים יקרים, בבקשה מכם, תתעוררו!!! כספכם הוא אמצאי להשגת מטרות, שעבודתכם להשגתו קשה ביותר ועמוסת שעות. ואני שואל אתכם, באמת לא מעניין אתכם לזרוק את כספכם ללא כל סיבה מוצדקת על תשלומי משכנתא שלא מחייבים את המציאות?


כמה פעמים רציתם לטוס לחו"ל ולא טסתם? כמה פעמים הילד רצה צעצוע חדש ואמרתם לו לא?
כמה פעמים רציתם לפנק את עצמכם והססתם בגלל כמה מאות שקלים? ועוד אלף ואחד מצבים בהם העדפתם לחסוך....ואני שואל אתכם, לא חבל? בהלוואת המשכנתא ניתן לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים לאורך תקופת ההלוואה. מה מונע בעדכם לעשות זאת, הבנק?כאן ועכשיו אני שם סוף לכל הסיפור הזה של האדישות הזו שלכם.
אני, מוטי שמואלביץ, ד"ר למשכנתאות אפתור לכם את הבעיה..."סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא.בהצלחה, מוטי שמואלביץ.

מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.
לאחר תקופה ארוכה של תחקורים ולמידת שורש ההלוואת המשכנתא , פיתח את שיטת מ.ש. כנתא, חסכון מובטח בהלוואת המשכנתא! שיטה אשר מבוססת על בניית תוכנית אסטרטגית שתשרת את הלקוח נאמנה בהווה ובעתיד. כמו כן, מעביר הרצאות בנושא הלוואת המשכנתא."אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"

http://www.moti-smh.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה