נוכלים עם סגנון...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נוכלים עם סגנון... 

מאת   06/09/2009 |  נצפה 1923 פעמים
נוכלים עם סגנון...שלום לכם קוראים יקרים כאן מוטי שמואלביץ... מאמר זה נועד בשביל, שנהיה טיפה יותר זהירים בהחלטה כל כך חשובה כמו בחירת נכס... כי לא חשוב רק איזה נכס אנו קונים אלא גם, מיהו האדם ממנו אנו קונים...

כמה פעמים שמענו על נוכלים בכל רמת מכירת נכסים והלוואת המשכנתא?

כשאנחנו סוגרים עסקה חשוב שנדע מול מי אנחנו עושים זאת. לכן חשוב שבעל הנכס יהיה נעים הליכות ואמין. לא פעם נפלו אנשים קורבן ברכישת נכס, ואפילו הבנקים בהלוואות המשכנתא. לכן שינו הבנקים מספר כללים כדי למזער נזקים בעתיד. אך הנזק האישי שלנו עלול להיות בלתי הפיך.

רוב האנשים נמנעים מבדיקה מעמיקה של הנכס בגלל החשש שהמוכר יפגע. אולם מוכר הנכס יעריך מאוד את הרצינות שלנו. הבדיקה חשובה מאוד כדי למנוע בעיות שיצוצו לאחר חתימת החוזה. לפניכם מספר המלצות בעניין זה:

1. מידע באינטרנט - ניתן לבדוק באינטרנט על-ידי שמו של בעל הנכס ומספר תעודת הזהות שלו אם קיימים הליכים משפטיים כנגדו בהווה או שהיו כאלה בעבר.

2. באתר של בנק ישראל ניתן לקבל מידע בעבור חשבונות מוגבלים.

3. אפשר לזהות את בעל הנכס על-ידי תעודת זהות, רישיון נהיגה, כרטיסי אשראי, פנקסי שיקים, ועוד.

4. סטאטוס משפחתי של בעל הנכס.

5. מידע כללי בעבור בעל הנכס - רצוי לשוחח עם שכנים, עם ועד הבית ועם בעלי המכולות השונים באזור ולדלות מידע על בעל הנכס.

לעיתים כשאנחנו "לחוצים" לקנות נכס, אנחנו עלולים להחליט החלטה פזיזה. נכס לא קונים בכל מצב. עלינו לבדוק אותו היטב ולוודא שאנחנו עושים את הצעד הנכון. הן ברמת הנכס והן ברמת בעליו.

עליי לציין, חתימה על זכרון דברים יכולה להיות מאוד קטלנית, דינה כדין חוזה. עדיף לחיות ימים אחדים באי-ודאות בנוגע לנכס מסוים לשם בדיקה מעמיקה של הנכס ובעליו מלמצוא עצמנו עושים עסקה בפזיזות ועוד עם נוכל.

אם מצאנו סוף-סוף את דירת חלומותינו, רצוי לשוחח על כך עם עורך הדין בהסכמה של בעל הנכס ולהציע להפקיד סכום כסף מסוים בנאמנות אצל עורך הדין. אם הנכס ניתן לרכישה מבחינה משפטית, נתחייב לרכוש את הנכס. אם תתעורר בעיה בעתיד בעניין רכישת הנכס, יחזור אלינו הכסף שהופקד בנאמנות.

נוכלים, ובעיקר נוכלים עם סגנון יודעים לנצל את כל החולשות הקיימות אצל בני הזוג אשר רוצים לרכוש נכס מגורים.

בחיי האישיים, עד שלא מוכחים לי אחרת אני מאמין לכולם, אבל זה אני, ולפעמים זו נקודת חולשה מאוד גדולה למרות שיש גם יתרונות. אבל בעסקה של רכישת נכס עלינו להיות זהירים ושכולים יותר...


"סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא.


בהצלחה מוטי שמואלביץ...
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות."אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"


https://www.moti.org.il
/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה