להיות יועץ משכנתאות...
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

להיות יועץ משכנתאות... 

מאת   06/09/2009 |  נצפה 2201 פעמים
שלום לכם קוראים יקרים... כאן מוטי שמואלביץ, קראו היטב מאמר זה...

להיות יועץ משכנתאות, תמיד היה משהו שגרם לי לרצות להיות יועץ משכנתאות, אחרי שהבנתי זאת החלטתי, שלא ארגע עד שלא אהיה ד"ק למשכנתא. הבנתי שהמטרה שלי בראש ובראשונה לעזור לכל אותם לוקחי המשכנתאות לא להדבק במחלה הנוראית הזו שנקראת "תשלום לא מחייב על הלוואת המשכנתא". אני רואה את עבודתי כמעיין שליחות, שליחות שמטרתה להכניס לתודעה של כל אותם לוקחי משכנתאות שאנו משלמים לבנק סכומים שמגיעים לפי שתיים שלוש ואפילו יותר על הלוואת המשכנתא, ורק בגלל ש"נוח" לנו אנו מעדיפים להעלים עין. ואם אנו כבר מתעוררים אז זה לפעמים מאוחר מידי. חברים יקרים, בבקשה מכם, תתעוררו!!! כספכם הוא אמצאי להשגת מטרות, שעבודתכם להשגתו קשה ביותר ועמוסת שעות. ואני שואל אתכם, באמת לא מעניין אתכם לזרוק את כספכם ללא כל סיבה מוצדקת על תשלומי משכנתא שלא מחייבים את המציאות?
כמה פעמים רציתם לטוס לחו"ל ולא טסתם? כמה פעמים הילד רצה צעצוע חדש ואמרתם לו לא?
כמה פעמים רציתם לפנק את עצמכם והססתם בגלל כמה מאות שקלים? ועוד אלף ואחד מצבים בהם העדפתם לחסוך....

ואני שואל אתכם, לא חבל? בהלוואת המשכנתא ניתן לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים לאורך תקופת ההלוואה. מה מונע בעדכם לעשות זאת, הבנק?

ודאי שלבנק יש אינטרס ברור שתשלמו לו כמה שיותר כסף, בהרבה מצבים אם תגשו לבנק לצורך מחזור משכנתא הוא יענה לכם שזה לא כדאי מכיוון שהריביות שלכם יהיו גבוהות יותר.
האם זה באמת כך? התשובה היא ודאי שלא.
עליכם להתייעץ עם יועץ משכנתאות מומחה שהוא למעשה גוף אובייקטיבי לחלוטין שיוכל לתת לכם הכוונה האם כדאי לכם לבצע מחזור משכנתא קיימת והאם יש אופציה לחסכון כספי.
אם לקחתם את המשכנתא שלכם לפני מעל ל5 שנים רוב הסיכויים שאכן יש אפשרות לחסוך גם בסך הכולל של המשכנתא וגם בהחזר החודשי ולכן מומלץ בחום לפנות ליועץ משכנתאות מומחה על מנת לבדוק את האופציה הזאת ובכך תוכלו להנות מעתיד כלכלי טוב יותר.
לא צריך לשלם לבנקים יותר ממה שהמציאות מחייבת!

כאן ועכשיו אני שם סוף לכל הסיפור הזה של האדישות הזו שלכם.
אני, מוטי שמואלביץ, ד"ר למשכנתאות אפתור לכם את הבעיה...


"סוד המשכנתאות הגדול..." המדריך המלא להתנהלות נכונה ומקצועית להלוואת המשכנתא.


בהצלחה, מוטי שמואלביץ.
מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מומחה, הקים את "עוגן" - הבית של המשכנתאות, מתוך חזון ואמונה, לתת שרות אמין ואובייקטיבי לכל לוקחי המשכנתאות.

"אם תקח הלוואה תשלם הרבה,
אם תלמד לקחת הלוואה תחסוך הרבה"


https://www.moti.org.il
/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה