עבודות בארהב לעשות כסף?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עבודות בארהב לעשות כסף? 

מאת   04/09/2009 |  נצפה 1797 פעמים

ארצות הברית, המקום אליו מגיעים מיליוני אנשים מכל העולם לנסות להגשים את החלום האמריקאי, לעבוד, לעשות כסף גדול ולחיות את החיים הטובים.

 

זה נשמע טוב ואף מפתה, במיוחד כאשר אנחנו שומעים את סיפורי ההצלחה של ישראלים רבים, אבל יש עוד מספר דברים שצריך לקחת בחשבון לפני ההחלטה האם לחפש עבודה בארה"ב, הנה כמה עצות:

עבודה בארהב מי אתם?

האם מתאים לכם לעזוב את הכל, את הסביבה החמימה ולעבור למדינה אחרת? כדאי לכם לבדוק כמה דברים קודם ולראות האם זה מתאים לאישיותכם, למשל: מה עשיתם בשירות הצבאי? האם אתם ילדי אמא/ אבא? האם אתם עוזבים מקום עבודה טוב? זוגיות חשובה? לפעמים הוויתור לא שווה את הניסיון, לכן חשבו היטב האם זהו המהלך הנכון עבורכם.

עבודה בלאס וגאס ואם כבר לבד אז שיהיה בתנועה...

מגורים בחו"ל בסיבה לא מוכרת זאת משימה לא פשוטה, הבדידות יכולה להציק ואף לפגום במוטיבציה לעבוד ולעשות כסף, הרי זאת המטרה שלשמה הגעתם? בדרך כלל במקומות רבים ברחבי ארצות הברית ניתן למצוא ישראלים רבים שעברו לגור ולעבוד בערים שונות, בדקו היכן הכי כדאי לעבור מבחינה חברתית, למשל עבודה בניו יורק להעניק לכם כסף טוב, בילויים וגם חיי חברה טובים.

עבודה בניו יורק כמה כסף?

כמו שאמרנו קודם- יש אין סוף סיפורים ומעשיות על ישראלים שעברו לארצות הברית והצליחו בגדול, צריך לזכור שעל כל סיפור הצלחה יש אלפי ועשרות אלפי מקרים שמסתיימים בכישלון, לא בכל עבודה אפשר לעשות כסף ולפעמים אפשר לעשות קצת פחות בארץ אבל עדיין לחיות כמו שצריך.

בדקו היטב איזה עבודה מוצעת לכם, עבודה בעגלות, עבודה מדל לדת, הובלות וכו', כמה תעלה לכם השהות בחו"ל, כמה זמן פנוי יהיה לכם לבלות ועשו חשבון כמה כסף אתם באמת יכולים להרוויח. ניתן להרוויח סכומים יפים בארצות הברית אבל צריך לעבוד קשה למען המטרה.

לבד או יחד?

זוגות רבים מנסים את מזלם בחו"ל יחד, נסיעה כזאת בדרך כלל מסתיימת בפרידה, קשה לנהל זוגיות כאשר שניכם נמצאים בבדידות, תחת לחץ כלכלי, עומס עבודה ושהות מרובה יחד. לפני שאתם מחליטים ללכת על זה בדקו האם זהו הדבר הנכון עבורכם.

מעניין אתכם לשמוע על עבודה בקליפורניה בואו לקבל הצעות עבודה בניו יורק היכנסו לאתר הבא www.mtjobs.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה