למה להשתמש ברפידות גובה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה להשתמש ברפידות גובה? 

מאת   01/09/2009 |  נצפה 1924 פעמים
למה בכלל להשתמש ברפידות גובה, זו שאלה שהרבה אנשים שנחשפים לראשונה למוצר המדהים הזה שנקרא רפידות גובה שואלים את עצמם, מצד אחד המוצר הזה יכול להוסיף לנו 4.5 ס"מ לגובה שלנו, אבל מצד שאני אני צריך לנעול נעל לא נוחה בשביל זה, ומה בכלל יוצא לי מז שאני יותר גבוה?

אז נתחיל עם העובדה שזו לא נעל, אלא רק רפידה שנכנסת לנעל שאותה לובשים ביום יום, והיא מאד נוחה ולפעמים הופכת את השימוש בנעל ליותר נוח מאשר בעבר.

אבל למה בכלל צריך להשתמש ברפידות גובה, מה בכלל יוצא לי מזה שאני יותר גבוה?
והאמת היא מכוערת, אבל אנשים גובהים מצליחים יותר, גברים גבוהים יותר נמצאו במחקרים מדעים ליותר מושכים בעיניי נשים רבות מאשר גברים נמוכים.

זה ידוע שאנשים גבוהים, גברים ונשים כאחד, מרוויחים יותר כסף משום שהם נתפסים ליותר אמינים מאשר אנשים נמוכים בתת מודע של המנהל, וגם מקבלים יותר כבוד מצד החברים לעבודה.

אני יודע שהאמת היא אפורה, אבל זו המציאות ופה גם נמצאת התשובה של למה כדאי להשתמש ברפידות גובה, בעולם יש אלפי סוכני מכירות שאומרים חד-משמעית שכאשר הם משתמשים ברפידות גובה הם מצליחים למכור יותר כי הם מרגישים יותר בטוחים בעצמם בגלל הגובה שנוסף להם.

רפידות גובה זה מוצר מאד מוכר ונמכר בארה"ב ואירופה, ולאחרונה הוא מתחיל לתפוס תאוצה אדירה גם בארץ הקודש, המוצר בראשית דרכו בארץ נמכר בחנות בשם פלוס 3 ס"מ וכיום נוספו לו מספר משווקים, אך רק בפלוס 3 ס"מ נמכר המוצר המקורי והארטופדי, לא החיקוי מסין.

אז אם אתם מתחת לגובה ממוצע, אני מזמין אותכם להצתרף למהפכה שעולם עבר ועכשיו גם ישראל עוברת, כבר אלפי אנשים בארץ משתמשים ברפידות גובה מידי יום, ואף אחד לא רואה, וזה כל היופי, הם גורמות לך להיות יותר גבוה בלי שרואים שעשית משהו בשביל זה.

ולכן גם לך כדאי להתשמש ברפידות גובה.

רוצה לדעת עוד על רפידות גובה?
בקר באתר שלי עכשיו רפידות גובה
http://www.moregova.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה