דחיית תביעה לפיצויים בגין עגמת נפש בקשר לנופש לאחר שהתובע פוצה בזמן הנופש
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דחיית תביעה לפיצויים בגין עגמת נפש בקשר לנופש לאחר שהתובע פוצה בזמן הנופש 

מאת   01/09/2009 |  נצפה 1450 פעמים
ת"ק 1765/09, אבי בן חמו נ' אשת טורס ארגון שירותי תיירות בע"מ

כבוד השופט אריה רומנוב


02.08.2009

העובדות:
ענייננו בתביעה קטנה על-סך 10,000 ש"ח, שהגיש התובע, אשר הזמין חבילת נופש עבור משפחתו אצל הנתבעות 1 ו-2, במלון הנסיכה באילת, השייך לנתבעת 3 ומופעל על-ידה. התובע מבקש לפסוק לזכותו פיצויים בגין הנזקים ועוגמת הנפש שנגרמו לו ולמשפחתו, לטענתו, בשל התנהלות הנתבעות בהקשר לנופש שהזמין. הנתבעת 1 נותנת שירותי נופש לשירות בתי הסוהר, ובמסגרת זו הזמין התובע את הנופש, ושילם עליו מחיר מסובסד בסך של 692 ש"ח.

החלטה:
דין התביעה להידחות. התובע הזמין נופש לו ולמשפחתו בתנאי חצי פנסיון בשני חדרים צמודים. ביהמ"ש מקבל את טענת התובע, כי החדרים שהוצעו לו לא היו צמודים, ואולם במקום החדרים שהזמין, בנסיבות אלה, המלון "שדרג" את ההזמנה והציע לתובע פעמיים, שתי סוויטות מפוארות. אין גם מחלוקת, כי בהמשך, פנה התובע לנתבעת 1, וזו מצאה לו פתרון במלון "לגונה" בסוויטה משפחתית ובתנאי אירוח של פנסיון מלא, אותם ניצלו התובע ומשפחתו במלואם. יוצא, אפוא, כי בשקלול הדברים, התובע ובני משפחתו התארחו בסופו של דבר, בתנאי אירוח טובים יותר, הגם שהזמנתם לא בוצעה במדויק. ביהמ"ש לא מצא כי התנהלות הנתבעים אל מול התובע הייתה בלתי סבירה, ובוודאי שלא נמצא, כיצד התנהלותם זו גרמה לתובע את הנזקים להם הוא טוען, עד כדי שהוא מבקש לפצותו בשיעור של 10,000 ש"ח. התביעה נדחית.


את פסק הדין המלא תוכלו למצוא בתקדין, המאגר המשפטי הטוב ביותר בישראל, הכולל במנוי אחד מעל ל-500,000 מסמכי פסיקה וחקיקה וכחצי מיליון כתבות עיתון גלובס !!!
http://www.takdin.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה