מרכך מים - הגיע הזמן לקחת אחריות על מי השתייה שלנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מרכך מים - הגיע הזמן לקחת אחריות על מי השתייה שלנו 

מאת   31/08/2009 |  נצפה 2562 פעמים

 

הסיבה לכך שהמושג מרכך מים הפך להיות כה שגור בפי תושבי ישראל קשורה לעובדה שבשנים האחרונות המודעות לאיכות מי השתיה בציבור עולה, ועמה התובנה העצובה שבארץ ישראל איכות המים שבברזים ירודה ביותר. הרי מדוע לפחות פעמיים בשנה אנו נאלצים לקרוא לשרברב אשר יכריז כי הברזים נסתמו מאבנית? מדוע בכל בית שני בישראל קיימת בעיית לחץ מים? ומדוע צבע המים היוצא מהברזים איננו צלול, שלא לדבר עם טעמם המוזר? התשובה לכל השאלות הללו טמונה במה ששוכן במי השתיה שלנו, ואין הכוונה רק למינרלים ומלחים בריאים. למרבה הצער, אחוז האבנית והזיהום במי הברז שלנו הוא מהגבוהים ביותר בעולם. ניחא אם נשתמש במים אלו לשטיפת הכלים, הרצפה או אפילו הגוף, אולם האם חשבתם לרגע מה קורה כאשר אנו שותים מים אלו? האבנית והחומרים הנוספים אשר מרכיבים את מי השתיה שלנו נכנסים הישר אל תוך גופינו, גורמים למחלות, זיהומים ופגמים בתפקוד היום-יומי. קניית בקבוקי מים מינרלים היא פתרון אשר מקובל על חלק מסויים מהאוכלוסיה אשר מודע לאיכות המים הירודה שבארץ, אולם המחשבה על כמות הזיהום שרכישה מתמדת של בקבוקי שתייה יוצרת מרתיעה רבים מרכישתם, ובצדק. האם קיים פתרון איכותי וידידותי לסביבה למי השתייה שלנו? למרבה המזל קיים – מרכך מים.

 

 

מרכך מים – הלאה האבנית, תחי איכות החיים

 

מרכך מים הוא המילה האחרונה בתחום טיהור המים. מומחי מים מתוקים מחלקים את איכות המים המתוקים לשתי קטגוריות עיקריות – מים קשים ולעומתם מים רכים. במצב הנוכחי, עקב כמות האבנית הגדולה שבהם, המים המתוקים שבברזים שלנו מוגדרים כמים קשים. מרכך מים הוא מתקן טיהור אשר מסנן את האבנית ומזהמים נוספים ממי השתיה שלנו, וכך הופך אותם למים רכים. מרכך מים איכותי מסוגל לסנן כ- 98% מהאבנית שבמים המתוקים שזורמים בברזים, ובנוסף להחדיר להם מינרלים חיוניים אשר אינם מצויים במי השתיה הקשים. חשוב לציין כי התקנת מרכך מים משפרת את איכות החיים בבית באספקטים נוספים אשר אינם נוגעים ישירות בשתיית המים – אחוז הסתימות ובעיות הצנרת יורד בעשרות אחוזים, המים עצמם מרגישים נעימים וחלקים יותר כך שחוויות המקלחת, הגילוח, נטילת ידיים ושאר הפעילויות המערבות מגע מים בגוף הופכות למהנות יותר. למעשה, תודות להתקנת מרכך מים אפילו הבגדים מהכביסה מרגישים נעימים יותר.

 

מרכך מים לכל בית או עסק

 

לא קיים רק סוג אחד של מרכך מים, קיימים סוגים רבים אשר ניתנים להתקנה בבתים פרטיים או עסקים. למעשה, ניתן לרכוש מרכך מים בכל גודל או לכל צורך. כך למשל, ניתן לרכוש מערכת מרכזית של מרכך מים אותה ניתן להתקין בבית או קומפלקס דירות. מערכת שכזו משרתת את כל המשפחות השכנות ומספקת מים רכים לכל הברזים בכל הבתים. ניתן גם להתקין מערכת מרכך מים בבית עסק כמסעדה או בית קפה, וכך לספק ללקוחות מים בריאים ואיכותיים. למעשה, אפילו מומלץ להשתמש במערכת מרכך מים במילוי מי המכונית.

 

 

אורן שץ הוא מנהל אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש ושירותי שיווק באינטרנט.
http://www.seoisrael.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה