האם בן הזוג בוגד? 10 סימנים לבגידה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם בן הזוג בוגד? 10 סימנים לבגידה 

מאת   29/08/2009 |  נצפה 16854 פעמים
באופן טבעי, בן אדם שלא חש תחושה של נבגדות במהלך חייו, קשה לו לדמיין שבן זוגו יכול לבגוד בו. אך מקרים כאלו קורים. איך נדע האם בן הזוג שלנו בוגד בנו אם עולה לנו חשש קטן בקשר לבגידה? לפניכם 10 סימנים לבגידות אצל גברים ונשים.

האם בן בת הזוג שמים את הטלפון הנייד על רטט?

כאשר בני זוג חוששים שצלצול ימשוך תשומת לב בעת שהינם מנהלים רומן הם נוטים לשים את המכשיר על רטט על מנת לא לענות מייד .

האם בן או בת הזוג נוהגים להחזיק את הנייד צמוד ולא עוזבים אותו?

כאשר בני זוג חוששים כי הצד השני יציץ ביומן שיחות או הודעות? הם לא עוזבים את הנייד גם כאשר הולכים להתקלח.

האם בני הזוג מקדדים את הנייד שלהם מוחקים יומן שיחות ומסרונים?

כאשר בני הזוג עושים קוד ליומן השיחות או הוצאת שיחות מהנייד נראה כי הם מסתירים מכם משהו, ועצם מחיקת היומן והמסרונים מצביעה על חשש שהרומן יתגלה.

האם בני הזוג החלו לשנות הרגלים? תסרוקת שונה, לייזר לעיניים, טיפוח הופעה חיצונית, מריטת שיער, שאיבת שומן, בושם חדש, ניתוח למתיחת עור? ביגוד אופנתי? תכשיטים? אימון כושר? הליכה?

כאשר מתנהל רומן יש שינוי מהותי בהתייחסות של אחד מבני הזוג להופעה שלו, הם מטפחים את ההופעה , ומשנים הרגלים, כל זאת עקב המודעות לערך העצמי שלהם-ן .

האם בן הזוג החל להוציא כספים במזומן מהכספומט?

החזקת מאהב -בת כרוכה בהוצאות של בילוי, ביגוד, שכירת דירה, קניות, היות וחשבון הבנק בד"כ משותף נוח וקל יותר להוציא מזומן מהכספומט.

האם בן הזוג מתחמק מקיום יחסים אינטימיים?

בדרך כלל ירידה בתשוקה, התחמקות מקיום יחסים, בתואנות שונות, שינוי דפוס התנהגות מינית מצביעים על עודף סיפוק מיני ומעוררים תהיה האם יש תחליף?

האם לבן הזוג יש חברים חדשים עמם הוא יוצא? האם לבן הזוג יש חוגים חדשים?

בדרך כלל התואנה לצאת מהבית בשעות לא שגרתיות מנומקת בטענה על השתלמויות, חוגים, חוג חברים, ארוע בעבודה , כאשר זה נעשה שכיח זה תמרור אזהרה.

האם בן הזוג שוהה שעות רבות ליד מחשב ?

כאשר אחד מבני הזוג מנהל קשר רומנטי דרך מחשב , משחקי סייבר סקס, אתרי הכרויות, פורומים, סוגר אחריו הדלת, מוחק קבצים, מוחק היסטוריית גלישה יש לכם בעייה. זה מצביע על קיום קשר אחר עם בן בת זוג אחרים.

האם הורי או אחיו של בן הזוג גרושים? האם יש תופעה כזו במשפחתו? או בנישואין הראשוניים

יש משקל רב לגנטיקה המשפחתית ולהשפעה על ילד אשר גדל בצל משפחה חד הורית, ילדים מחקים את הוריהם, והסיכוי לבגידה גדל אם סבת הגירושין אצל אחד מבני הזוג נובעת מגילוי בגידה הסיכוי כי התופעה תחזור לא מבוטלת.

האם בן הזוג תוקפני, חסר סבלנות, וקצר רוח?

הרבה ממאפייני הבגידה הוא לחץ בו נמצא הבוגד, עקב כך גם מגלה תוקפנות ומנסה למצוא תואנות על מנת לריב עם בן הזוג בבחינת "ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה".

באם אתם חוששים שבן הזוג שלכם בוגד בכם, כדאי לפנות אל חוקר פרטי, כדי שזה יבצע מעקבים אחר בן הזוג ויברר האם אכן בן זוגכם בוגד בכם.
משרד חקירות אברמסון, הינו משרד חקירות פרטיות וותיק ומנוסה העוסק במתן שירותי מודיעין וחקירות במגוון נושאים: חקירות בגידות, גירושין, חקירות כלכליות, ביצוע מעקבים וכן בדיקת פוליגרף. במשרד עובדים חוקרים פרטיים וותיקים בעלי שם בתחום.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה