חמישה דברים שיש לשקול כשבוחרים מכשיר למינציה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חמישה דברים שיש לשקול כשבוחרים מכשיר למינציה  

מאת   24/08/2009 |  נצפה 2926 פעמים


1. מה גודל החומר אותו אתה בדרך כלל מצפה -
מכשיר למינציה הוא השקעה, יש לוודא שמקבלים את כמות הגמישות הגדולה ביותר עבור כספך בחר מכשיר למינציה בעל יכולת ציפוי חומרים במידה גדולה ממה שתזדקק לה - כדי לאפשר צמיחה בעתיד. אתה יכול להתחיל בקטן אבל הסיכויים הם, שהצרכים שלך ישתנו, אז תהיה מוכן לכך לפני שהדבר יהפוך להכרחי.
2. מה העובי או הקושי שתצטרך לחומריך?
חומר עבה מאוד או קשיח מאוד דורש מכונה עם מפרט גבוה יותר, המסוגלת לטפל בנרתיק בגודל של עד 500 מיקרון. מכשיר הלמינציה הלא נכון לא יהיה מסוגל לטפל בסוגי עובי אלו, ויכשל כתוצאה מכך. וודא שיש לך מושג טוב עם צרכי העובי והקשיחות הנוכחיים והעתידיים שלך ושמכשיר הלמינציה יוכל לתפקד בנסיבות אלו.
3. האם אתה זקוק לגימור מושלם ?
אם הוא מבוצע נכון, למינציה חמה משפרת את המראה של הפריטים שעברו למינציה והופכת אותם לנקיים יותר ומבריקים יותר. כדי להבטיח את הגימור הטוב ביותר, עליך לבחור מכשיר למינציה בעל מהירות משתנה או חימום ולוודא שהנרתיק בו אתה משתמש הוא בעובי הנכון עבור מכשיר הלמינציה שלך. אם תבחר את המכשיר הנכון, הגימור שלך יהיה מושלם בכל פעם.
4. האם אתה זקוק לכמות למינציה גדולה ומהר?
אם אתה משתמש במכשיר הלמינציה מידי פעם, אזי מומלץ לבחור מכונה בעלת מפרט נמוך. אם משתמשים במכשיר הלמינציה בכל יום, עליך להשקיע במכונה בעלת מפרט גבוה ותג מחיר יקר. מכשיר למינציה זה בדרך כלל אמין ובעל מהירות ציפוי למינציה מהירה. אם נפח העבודה גדול מאוד, יש לשקול מכשיר למינציה מסוג גלגלת, כיוון שהם מהירים יותר ממכונות למינציה מסוג נרתיק.
5. מה אתה מתכוון לצפות בלמינציה ?
לכל מסמך או חומר יש אמידות שונה לכל מכשיר למינציה . כאשר מצפים בלמינציה חומר רגיש, כמו מסמכים ישנים או תמונות עתיקות, עליך לשקול בחירה של מכשיר למינציה בעל מפרט גבוה יותר כדי להבטיח בטיחות ושימור. אם הפריטים אינם כה עדינים, אתה יכול לרכוש מכשיר למינציה בעל מפרט נמוך יותר. רק וודא שאתה מבין את צרכיך לטווח הארוך לפני ביצוע החלטה.
בין אם תבחר מכשיר למינציה חם, קר, למינציה ידנית, מפרטים גבוהים או נמוכים, צורות למינציה קטנות או גדולות, ישנם מספיק סגנונות, מגוון וגימורים של מכונות למינציה כך שתוכל להיות מסוגל למצוא את הלמינציה הנכונה ביותר עבור צרכיך האישיים וצרכי העסק שלך.
למינציה הוא תהליך שימור קריטי, וככזה, בחירה של מכונת למינציה צריך להיעשות בזהירות, לסקור את כל הגורמים והעובדות ביחס לכל סגנון וסוג. עשה זאת ותקבל ציוד שתזדקק לו כעת ובעתיד.
במידה ואינם בטוחים איזה מכשיר מתאים לצרכים שלכם צרו עימנו קשר ונשמח לתת לכם הכוון ויעוץ

נכתב כשרות ויעוץ ללקוח
בברכה
אלינור בן חמו
מנהלת שיווק ומכירה
אורגניקס פתרונות מתקדמים
1599-597-779
0504332232
www.ar-go.net

נכתב ע"י אלינור בן חמו
מנהלת שיווק ומכירה
אורגניקס פתרונות מתקדמים
http://www.ar-go.net
1599-597-779
0504332232
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה