לעבור בשלום הסרת שיער באינפרא אדום
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לעבור בשלום הסרת שיער באינפרא אדום 

מאת   23/08/2009 |  נצפה 6993 פעמים
לעבור בשלום הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום נועדה על מנת לאפשר לנו להיות חלקות וזוהרות כל הזמן.

העור חלק ונקי משיער מיותר לצמיתות, ההרגשה רעננה ובקיץ אפשר ללכת לים ללא חשש.

נשים רבות בוחרות בכל יום לעבור הסרת שיער באינפרא אדום, אך רגע לפני שאת נגשת לתהליך, הנה כמה דברים שחשוב שתדעי.


מה זה בכלל אינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא מתבצעת על ידי שימוש בקרן אינפרא אדום, קרן אור הנקראת גם I.P.L (Intense Pulsed Light) קרן האינפרא אדום פועלת באורכי גל נמוכים ולמעשה משדרת קרני אור במספר אורכים אל שורש השערה, מחלישה אותו וגורמת לעצירת צמיחת השיער במקום המטופל.

בשל אורכי גל משתנים, שיטת הסרת שיער באינפרא אדום מתאימה גם לבעלות עור כהה, אותן נשים שלא תמיד יכולות להסיר שיער בלייזר, בשל עוצמת גלי האור שהוא מפיק.
לפני הטיפול באינפרא אדום

לפני שאת מתחילה את הסרת השיער באינפרא אדום, הקוסמטיקאית אצלה בחרת לעבור את הסרת השיער תערוך עימך שיחה נוספת על מנת להסביר לך שוב את ההליך ולוודא שאינך סובלת בעיות רפואיות או שאינך נוטלת תרופות, אשר מונעות ממך לבצע הסרת שיער באמצעות אינפרא. בשלב זה רצוי לשאול את כל השאלות, לחזור שוב על דברים שהוסברו לך בפגישת האבחון ולקבל את כל המידע לו את זקוקה.

כאשר את מגיעה לטיפול הסרת שיער באינפרא, עלייך להגיע כאשר האזור בו את מבקשת להסיר שיער לצמיתות אינו סובל מאדמומיות או פצעים ואינו שזוף. לא ניתן לבצע טיפול להסרת שיער באינפרא אדום על עור שזוף. לפני הטיפול מומלץ לגלח את איזור הסרת השיער על מנת שאור האינפרא יוכל להגיע עד שורש השערה, כך שהקרן תוכל להחליש אותו עד להרס מוחלט.

במהלך הטיפול

אורך טיפול הסרת שיער באינפרא תלוי כמובן בפרמטרים שונים כמו מיקום הסרת השיער, קצב צמיחת השיער (לכל שערה ולכל אדם קצב צמיחה שונה ולכן עלינו להתחשב במחזור החיים של השערה, על מנת לבצע הסרת שיער אפקטיבית ) ומצב העור.

בדרך כלל מבצעים טיפול אחד בתקופת זמן של כ- שבועיים עד חודש, בהתאם למחזור צמיחת השיער.

במהלך הטיפול תוכלי לחוש עקצוצים קלים, תחושה שלחום קל וזאת בשל קרן האינפרא המפיקה חום ממוקד על שורש השערה. באופן כללי הסרת שיער באינפרא אינה הליך המלווה בכאב בלתי נסבל ויש נשים אשר עוברות אותו ללא תחושת כאב, בעוד אחרות עלולות לחוש אי נוחות קלה. על מנת להימנע מהכאב בזמן הטיפול מומלץ למרוח משחה מאלחשת או מרדימה כשעה לפני תחילת הטיפול.

בתום הטיפול

כאשר יסתיים הטיפול יכולה להופיע במקום בו ביצענו את הסרת השיער אדמומיות קלה או פצעונים קטנים. תופעה זו הינה תופעה מוכרת והיא חולפת בדרך כלל כמה שעות או ימים לאחר הטיפול.

תופעת לוואי נוספת מתבטאת בשינויים בצבע העור, בעיקר לבעלי עור כהה, תופעה אשר נעלמת לאחר כמה ימים.
יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית בשיטת ד"ר דב קליין, מסירה שיער בשיטת האינפרא אדום-תוצאות מטיפול ראשון, מעסה רפואית מוסמכת ורפלקסולוגית. מומחית לטיפול בכאב, מ"מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה רפואית, הסרת שיער באינפרא אדום, רפואה אלטרנטיבית ושיזוף בהתזה בראשל"צ. במרכז מיגוון טיפולי יופי וגוף לנשים באוירה הוליסטית. www.morclinic.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה