בניית אתרים, מערכת לניהול תוכן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בניית אתרים, מערכת לניהול תוכן 

מאת   23/08/2009 |  נצפה 1457 פעמים

בניית אתרים


בעידן בו לכל אחד יש אתר באינטרנט יהיה זה לא מין הראוי אם לעסק שלך לא יהיה אתר. אתר האינטרנט של העסק שלך הוא כרטיס הביקור שלך והמפגש הראשון של הלקוח הפוטנציאלי עם בית העסק שלך, המוצר שלך או השירותים שאתה מעניק. כלומר הרושם הראשוני משחק פה תפקיד מפתח ואל לנו להתעלם מהעובדה הזו. בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם לא פעם טובעים בשלל הצעות לבניית אתר מדהים ומשגע מחברות לבניית אתרים, אנו אספנו מספר כללים חשובים לפני שבוחרים חברה לבניית אתרים, חשוב לזכור שבחירה נכונה או שגויה עשויה להוות את ההבדל בין הצלחת בניית האתר שלך באינטרנט ותיעול הכח של האינטרנט לתרגום בפועל של עסקים טובים:
    • בניית האתר צריכה להעשות ע"י חברה לבניית אתרים שיש מאחוריה מספיק שנות ניסיון בבניית אתרים ומיתוג חברות ועסקים קטנים. חברה או פרילאנסר ללא ניסיון מספק עשויים לעשות עבודה לא רעה בכלל אבל ייתכן מאד שלא יעמדו בלוח הזמנים שנקבע מראש.

    • עיצוב האתר חייב להיות כזה שמושך את העין ונראה טוב יותר משאר האתרים בתחום, לעשות אתר שנראה בדיוק כמו אתר אחר זה ממש לא בעיה, החוכמה היא להתעלות מעל עיצוב המקור, לקחת את הדברים הטובים ולשפר את האלמנטים שלא עובדים כל כך טוב. בדרך זו האתר יבלוט מעל האתרים האחרים ולא ייראה בדיוק כמותם.

    • טכנולוגיית בניית אתרים, צריכה להיות מודרנית ומקובלת במקומות רבים, לא כדאי להתפס לטכנולוגיות ישנות מדי או טכנולוגיות שרק מתי מעט מכירים, מה יקרה אם מפתח האתר שלך או חברת בניית האתרים ייעלמו מהשטח - תצטרך לחפש בנרות כדי שיוכל להמשיך את העבודה שהשקעת בה כל כך הרבה זמן.

    • מערכת ניהול תוכן, חשוב מאד לזכור, את מערכת ניהול התוכן שלכם כדאי לקחת אתכם לכל מקום, הכוונה היא שתוכלו תמיד לעבור בין שרתים - במידה ולא תהיו מרוצים מהשירות או מזמינות השרת. הרבה חברות לבניית אתרים מציעות בניית אתרים על בסיס תשלום חודשי נמוך והתחייבות למספר חודשים מסויים. שימו לב שברוב המקרים האלה, האתר ומערכת הניהול שלו נשארים בידי החברה ולא תהיה לכם להעביר את האתר כמו שהוא לחברה אחרת - כלומר, תצטרכו לחזור על כל העבודה שלכם שבניתן במשך הזמן - שימו לב!.

 

אביב גל כותב מאמרים בתחום פיתוח אתרים, קידום אתרים ועיתוב אתרים באינטרנט.
עיצוב אתרים
אתר תדמית
מערכת ניהול תוכן
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה