עשינו קורס פוטושופ, מה עושים עכשיו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עשינו קורס פוטושופ, מה עושים עכשיו? 

מאת   21/08/2009 |  נצפה 1695 פעמים
כיום אדוב-פוטושופ נחשבת לאחת התוכנות המובילות כיום בשוק לעריכת תמונות, לאחר שלומדים לעבוד איתה, ניתן לעשות כל מה שעולה בדעתכם, נכון שמחירה יחסית יקר אבל זה שווה המחיר, על ידי מעט יצירתיות והכרת אופן השימוש בתוכנה בצורה מקצועית ניתן להתחיל להרוויח ממכירת היצירות שלכם ברשת האינטרנט.
להלן מס' דרכים שניתן להרוויח באמצעות פוטושופ ברשת האינטרנט

הצעת שירות תיקונים לתמונות, שיקום תמונות ישנות, תיקון תמונות קרועות, ישנם לא מעט אנשים שרוצים לתקן ולחדש את תמונותיהם הישנות, תמונות בקלות יכולות להיפגע מקרני השמש, לחות, אחסנה לקויה.

? עריכת תמנות שצילמת והעלתם אל אתרי שסוחרים בתמונות, ישנם מס' אתרים שעבור כל תמונה שלך שמישהו רכש, אתה תקבל אחוזים מהמכירה, לכן אם יש לך המון תמונות בבית, זה הזמן להעלות אותם לרשת.

? יצירת לוגואים ובאנרים לחברות תמורת תשלום ישנם אתרים בהם אתה יכול להציע את הרעיונות שלך לבאנרים וללוגואים ולקבל תמורתם כסף במידה והם אישרו את העבודה שלך.

? עיצוב אתרי אינטרנט, באמצעות פוטושופ ניתן ליצור סרגלי ניווט לאתר, כפתורים, כותרות

? עיצוב חולצות, ניתן לעצב חולצות ולהעלותם לאתרים בהם מוכרים את חולצות לפי בחירת הגולש בהדפס שקיים, אם לדוגמא עיצבת חולצה עם ציור של חתול ומישהו רכש חולצה עם העיצוב שלך, אתה תקבל אחוזים מהעסקה.

כפי שאתם רואים ישנם לא מעט דרכים להרוויח כסף הרשת באינטרנט, ופוטושופ בהחלט יכולה לעזור בנושא הזה, ניתן ללמוד פוטושופ בהמון אתרים באינטרנט אבל הם לא מספיק מקצועיים
ויסודיים, קורס פוטושופ מקצועי בהחלט יכול לעזור במצב הזה, אז תתחילו לחשוב על רעיונות חדשים לתמונות ולעיצובים, בהצלחה.
מעוניינים לשמוע עוד פרטים על קורס פוטושופ? הקישו כאן:
קורס פוטושופ
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה