ניהול משחקי דפדפן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ניהול משחקי דפדפן 

מאת   19/08/2009 |  נצפה 7112 פעמים

קודם כל בשביל לפתוח משחק דפדפן צריך המון השקעה, זה לא קורה ביום או שבוע.
לדעתי, מה שהכי חשוב בניהול משחק דפדפן הוא להקשיב לשחקנים שלך ולפניות שמגיעות אלייך.
צריך להיות קשוב לגולשים, לטפל בפניות שלהם במהירות ולענות להם בנימוס ובסבלנות ולנסות לתת להם את השירות הטוב ביותר כדי שהם יקבלו הרגשה של "איזה כייף לי שאני משחק במשחק שהכל מטופל בו והצוות ניהול ממש נחמד".
כמו כן, במשחק דפדפן צריך לשפר כל הזמן דברים כדי שיהיה עיניין במשחק ואקשן, כי אנשים לא אוהבים שהכל באותה רמה ואין עיניין ו"אקשן" במשחק, בקיצור- שלא יהיה משעמם לרגע.

דיברנו על מה חשוב לעשות כשאתה מנהל משחק דפדפן ועכשיו נדבר על איך מביאים גולשים.
בד"כ משחק דפדפן עובר מפה לאוזן, כלומר מישהו שמשחק נורא אוהב את המשחק וממליץ עליו לאחרים וככה זה מתגלגל הלאה, אבל בשביל שזה יקרה מומלץ לעשות מה שכתבתי בתחילת הכתבה.
כמובן שבשביל לפרסם משחק דפדפן צריך להשקיע כסף בפרסום, אבל זה לא העיקר. אפשר לעשות תחרויות שונות שגורמות לאחרים להביא חברים, והמנצח מקבל פרס. למשל תחרות מאוד ידועה היא "חבר מביא חבר", השחקנים צריכים להביא כמה שיותר חברים למשחק, מי שמביא הכי הרבה חברים למשחק זוכה בפרס.
אז מה אמרנו עד עכשיו בעיינין הזה? קודם כל, לתת שירות טוב ונוח לשחקנים שלכם, ככה שתיצרו אוירה של משחק נעים ובלי דאגות, וככה שחקנים ימליצו לאחרים על המשחק מפה לאוזן והשקיע קצת כסף בפרסום באתרים גדולים שיכולים להביא המון שחקנים חדשים למשחק שלכם (פרסום בפורומים, אתרי משחקי אונליין וכו').

בשביל לפתוח משחק דפדפן אתם צריכים לדעת שיש לכם רצון, כוח והרבה סבלנות, ולמה? משחק דפדפן זה דבר מאוד מורכב. צריך להשקיע בו המון זמן מחשבה, סבלנות רבה (בעיקר אחרי שאתם פותחים את המשחק ומתחילים להפיץ אותו) וכוח רצון, כדי שלא תתייאשו באמצע התהליך ותהרסו את כל מה שעשיתם.
כמו כן, יש לי גם טיפ טוב למי שמתכנן לבנות משחק דפדפן ולפתוח אחד - כמה שהמשחק יותר מקורי, הוא יותר יצליח. צריך להיות מאוד מקורי או להיות כמה שיותר מקורי, ככה המשחק ישדר משהו אחר ויבואו יותר אנשים, כי רוב שחקני משחקי הדפדפן משחקים בכמה משחקי דפדפן ולא רק באחד, ובד"כ המשחקי דפדפן של היום חוזרים על עצמם (אותו רעיון, רק בדרך אחרת).

לסיכום, אני מקווה מאוד שעזרתי לכם ונתתי לכם חומר למחשבה בעיניין הזה, כי יש לי לא מעט ניסיון בעיניין.

מנהלי אתר מאפיה, משווקים ומנהלים את אתר מאפיה אתר מאפיה הינו משחק דפדפן מקורי, המשחק משלב טכנולוגיות מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה