הפסקת עישון בעזרת רפואה אלטרנטיבית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הפסקת עישון בעזרת רפואה אלטרנטיבית 

מאת   18/08/2009 |  נצפה 3556 פעמים
היום יש שיטות שונות השייכות לרפואה האלטרנטיבית המציעות טיפולים שונים שבעזרתם ניתן להשיג את היעד של גמילה מעישון.
טיפול גמילה מעישון חייב להיות מותאם לאופיו של האדם המעוניין להפסיק לעשן.

יש אנשים שרוצים להפסיק לעשן ונוח להם יותר להיעזר בטיפולים אלטרנטיביים והם מרגישים מחוברים יותר לרפואה האלטרנטיבית ולכן הם יפנו לטיפולים אלטרנטיביים שונים שבעזרתם ניתן להפסיק לעשן.
טיפולים אלטרנטיביים שנועדו לסייע לתהליך של גמילה מעישון הם טיפולים המתייחסים יותר לנפש של האדם המטופל, לצרכים הפיזיים והרגשיים שלו, ולהתמודדות המנטאלית- פיזיולוגית עם תופעות הלוואי הקשות של תהליך גמילה מעישון.
אז לכל מי שמעוניין להפסיק לעשן בעזרת טיפולים אלטרנטיביים , הנה סקירה קצרה של הטיפולים השכיחים:

? הפסקת עישון בעזרת דיקור סיני- הרפואה הסינית מציעה שיטות ואמצעים שבעזרתם ניתן להגיע להפסקת התלות הפיזית והרגשית שיש לאדם בסיגריה. דיקור סיני היא שיטה של גמילה מעישון שהופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארצות המערב. דיקור סיני מצליח להפחית ולצמצם את תופעות הלוואי הפיזיות והרגשיות המתלוות לתהליך גמילה מעישון כמו : בחילות, השמנה, הזעת יתר ,דיכאון, מצבי רוח משתנים חרדות ועוד.

דיקור סיני מנקה את גופו של האדם שמעוניין להיגמל מעישון ומוציא מהגוף את כל הרעלים שהצטברו בגוף בעקבות העישון הממושך והמזיק.

? הפסקת עישון בעזרת רפואה הומאופאטית- גם הרפואה ההומאופטית מציעה תרופות הומופאטיות שונות שבעזרתם ניתן להקל את התהליך של הפסקת עישון. אלו תרופות הומופאטיות טבעיות שנועדו להקל על ההתמכרות הפיזית והרגשית שיש לאדם שמעשן סיגריה ולשבור את ההרגל הממכר של עישון סיגריה.

? הפסקת עישון בעזרת טיפולים הוליסטיים רוחניים - יש אנשים שרוצים להפסיק לעשן וקל להם להתחבר לטיפולים אלטרנטיביים רוחניים, אנשים אלו פונים לטיפולים הולסיטיים שונים כמו רייקי , דמיון מודרך, הילינג ועוד .
טיפולים הוליסטיים מסוג זה מתאימים למי שבאמת מאמין ברפואה הוליסטית וחושב שהוא יוכל להעזר בה.

אלו הם רק חלק מהטיפולים האלטרנטיביים שבעזרתם ניתן להשיג את היעד הנכסף של גמילה מעישון , אז לא משנה באיזה טיפול תבחרו מה שבטוח שקודם כל צריך להיות לכם רצון עז להפסיק לעשן ונכונות להתמודד עם הקשיים המתלווים לתהליך של הפסקת עישון.

אז שיהיה בהצלחה.
אסף הנעמן-הלל
מייסד התכנית עישומניה - לגמילה מעישון ברשת

בקישור הבא ניתן לקבל תוכנית לגמילה מעישון בחינם, כל הטיפים, השיטות ומה שעליך לדעת בכדי להפסיק לעשן.
http://www.ishoomania.comמאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה