פילטר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פילטר 

מאת   17/08/2009 |  נצפה 482 פעמים
תשעה סוגי מים מוכרים לנו:
הקבוצה הראשונה משתייכת למים שהטבע יצר: רכים, קשים, מי גשמים ומי שלגים והקבוצה השניה היא סוגים שונים של פילטר שהאדם יצר על מנת לנקות את המים: מורתחים, מסוננים, אוסמוזה הפוכה, הרחקת יונים ומזוקקים.

סוגי הפילטר השונים הקיימים היום מנסים למעשה לעשות את אותה הפעולה שעשה הטבע ויצר את מי הגשמים והשלגים הנחשבים לנקיים ביותר. כיום, גם מי הגשמים והשלגים התלכלו בגלל זיהום האוויר הגלובלי, וגם הם כבר לא מומלצים לשתיה.

פילטר למים בא בצורות שונות. יש פילטר בצורת מסננת המסנן חלקיקים גדולים של מינרליים לא אורגניים, אבל אינו מסנן חיידקים ווירוסים.
קיים גם תהליך של אוסמוזה הפוכה בה המים עוברים תחילה דרך פילטר ולאחר מכן, תחת לחץ, עוברים דרך ממברנה המפרידה בין מים לחלקיקים זרים, ומאפשרת מעבר של ברזל וחנקה.

כיום, כדאי להתקין שני פילטרים לבית - פילטר אחד לברז הראשי ואחר לברז שממנו שותים. כל הבית יהנה ממים שהשפעת הזיהום נמוגה מהם וכך נוכל לחזור קצת לטבע ולמזער סיכונים למחלות שונות.
אקוווטר הנה החברה הותיקה והמובילה בארץ בענף טיהור מים ואספקת מערכות מים מכל הסוגים למאות אלפי בתים בישראל, החל משנת 1977.
אנחנו ב- ECO WATER מציעים לך ישירות מהמחסן את מיטב מוצרי חברת אקוווטר, בתנאים הטובים ביותר בשבילך, החל משלב הקניה ועד להתקנת המערכת בביתך, הכול תחת קורת גג אחת.
באתר ישנה אפשרות לרכוש מוצרים, כגון: מיני בר , מסננים, פילטר , מערכות מים חיצוניות, מערכות למניעת אבנית וריכוך מים, מערכות טיהור מים מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה