מסנני מים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסנני מים 

מאת   17/08/2009 |  נצפה 559 פעמים
מים הם תרכובת כימית המורכבת משני אטומים של מימן ואחד של חמצן (מכאן נוסחתו הכימית H2O). המים הם חומר חיוני לקיום כל צורות החיים המוכרות לאדם. עד לפני כמעט 400 שנה, חשבו כי מים הם יסוד, ובתקופה זו גילה הכימאי הנרי קוונדיש את תרכובתם.
כדי שמים יהיו טובים לשתיה, עליהם להכיל כמויות מועטות של גזים ומינרליים, ולהיות נקיים מכל לכלוך וחיידקים. כבר בתקופות קדומות ביותר פיתחו בני האדם מסנני מים - תיעודים היסטוריים מראים על מסנני מים על ידי שימור מים בכלי נחושת, חשיפה לשמש, הרתחת מים, סינון על ידי פחם ועוד. מסנני מים אלו דומים מאד בעקרון פעולתם למסנני מים כיום, אולם כיום החשמל מאפשר לנו ליצור מסנני מים יעילים יותר, מהירים יותר ומעוצבים יותר.
חשוב מאד גם בימינו לדאוג לניקיון המים - אמנם חלק מזיהום המים הוא זיהום טבעי (אבק, חול, הפרשות בע"ח וכדומה) אבל הקידמה גרמה לאנושות לזהם את המים עד כדי שכבר לא יהיו ראויים לשתיה.
ללא פיתוח מסנני מים, בני האדם היו סובלים ממחלות רבות יותר ואורך החיים לא יכל היה להתארך בכל כך הרבה שנים.
אקוווטר הנה החברה הותיקה והמובילה בארץ בענף טיהור מים ואספקת מערכות מים מכל הסוגים למאות אלפי בתים בישראל, החל משנת 1977.
אנחנו ב- ECO WATER מציעים לך ישירות מהמחסן את מיטב מוצרי חברת אקוווטר, בתנאים הטובים ביותר בשבילך, החל משלב הקניה ועד להתקנת המערכת בביתך, הכול תחת קורת גג אחת.
באתר ישנה אפשרות לרכוש מוצרים, כגון: מיני בר , מסננים, פילטר , מערכות מים חיצוניות, מערכות למניעת אבנית וריכוך מים, מערכות טיהור מים מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה