מסנן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מסנן 

מאת   17/08/2009 |  נצפה 421 פעמים
המים עבור האדם משמשים למגוון רחב מאד של תפקידים מעבר לשתייה: ניקיון, בישול, השקייה, קירור וחימום, הפקת אנרגיה, שחיה, כיבוי אש והרשימה עוד ארוכה. הם חלק כה ניכר מחיינו שבשנת 1992, על פי החלטה של האו"ם, נקבע יום המים הבינלאומי ל22 במרץ.

במקומות רבים קיים מסנן המנקה את המים לשתייה אולם יש לזכור כי גם למים המשמשים לצרכים אחרים חשוב להתקין מסנן.
הבישול במים לא מסוננים טומן בתוכו את אותן הסכנות של שתיית מי ברז, השקייה חקלאית עם מים לא נקיים תזיק גם לאוכל שלנו וגם בעלי החיים בסביבה. השחייה במים מלוכלכים לא בריאה גם כן. מסנן המים חשוב אפילו לצרכי קירור וחימום - מכשירים אלו פולטים בסוף את אותם המים לאוויר שלנו.

בסופו של דבר נוצר מעגל שבו אם אין מסנן למים במקומות מסוימים, גם אם אותם המים לא מיועדים לשתיה, נגרם נזק שעובר לאדם, שממשיך להזיק לחי ולצומח (במרבית הפעמים ללא ידיעה, כמובן) והחי והצומח נכחדים ומזיקים בכך לנו.

מסנן מים יוכל גם למחזר לנו מים שהיו כבר בשימוש, ובאותם המים הממוחזרים נוכל להשתמש שוב למטרות שונות (שאינן שתיה).
חייבים להפסיק להסתכל על המים כמקור טבעי אין סופי, ולהתשמש בכל האמצעים, כולל סוגי מסנן שונים, על מנת לשמור עליהם.
אקוווטר הנה החברה הותיקה והמובילה בארץ בענף טיהור מים ואספקת מערכות מים מכל הסוגים למאות אלפי בתים בישראל, החל משנת 1977.
אנחנו ב- ECO WATER מציעים לך ישירות מהמחסן את מיטב מוצרי חברת אקוווטר, בתנאים הטובים ביותר בשבילך, החל משלב הקניה ועד להתקנת המערכת בביתך, הכול תחת קורת גג אחת.
באתר ישנה אפשרות לרכוש מוצרים, כגון: מיני בר , מסננים, פילטר , מערכות מים חיצוניות, מערכות למניעת אבנית וריכוך מים, מערכות טיהור מים מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה