מיני בר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מיני בר 

מאת   17/08/2009 |  נצפה 496 פעמים
מה אתם באמת יודעים על המיני בר במשרד או בבית שלכם? בדקתם פעם את צורת הסינון שלו? האם הוא מאבד חומרים חיוניים לגופכם?

בדיקה שכזו עדיף, כמובן, שתעשה לפני שקניתם מיני בר, אבל אם כבר הוא ישנו אבל הבדיקה לא נעשתה כדאי מאד לברר כמה דברים חשובים.

*באיזו צורה עובד המיני בר - מכני או כימי? אין עדיפות על זה או על זה, אבל חשוב מאד לברר במקרה של מיני בר מכני אילו חומרים מסתננים דרכו ואילו לא, ומקרה של בכימי יש לבדוק אם הוא מוציא את החומרים בצורה מוחלטת והאם הוא מפריש חומרים כלשהם בחזרה.

*המיני בר שלכם מאבד רכיבים חיוניים במים? אם כן, מי מפצה עליהם? ישנם מרכיבים במים שגם אם נאבד, תפריט האכילה שלנו כבר יאזן את זה, וישנם מרכיבים שניתן לחפות עליהם רק על ידי הפסקת הסינון או לקיחת תוספי תזונה.

אז אם גיליתם לאחרונה שהמיני בר בבית לא תואם כל כך את הצרכים הבריאותיים שלכם הגיע הזמן להחליף ולהיות בטוחים כמו שמגיע לנו.
אקוווטר הנה החברה הותיקה והמובילה בארץ בענף טיהור מים ואספקת מערכות מים מכל הסוגים למאות אלפי בתים בישראל, החל משנת 1977.
אנחנו ב- ECO WATER מציעים לך ישירות מהמחסן את מיטב מוצרי חברת אקוווטר, בתנאים הטובים ביותר בשבילך, החל משלב הקניה ועד להתקנת המערכת בביתך, הכול תחת קורת גג אחת.
באתר ישנה אפשרות לרכוש מוצרים, כגון: מיני בר , מסננים, פילטר , מערכות מים חיצוניות, מערכות למניעת אבנית וריכוך מים, מערכות טיהור מים מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה