ברים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ברים 

מאת   17/08/2009 |  נצפה 597 פעמים
אם כבר יצא לכם לשמוע את המשפט "שטויות, אני אוהב מי ברז ואין שום דבר מזיק בהם" ויצא לכם לחקור קצת את הנושא, אתם יודעים כמה חשוב היום לא להזניח את נושא השתיה ולהתשתדל תמיד להיות במקומות בהם יש ברים עם מים נקיים.

הנזק שמי הברז עושים, במיוחד במקומות עם זיהום מים גבוה (כמו גוש דן), יכול להיות לעיתים מסוכן ביותר ואף בלתי הפיך. להתקין ברים לטיהור שתיה זה תהליך פשוט מאד ולטווח הארוך גם זול. הרכישה הראשונית של ברים כאלו תעלה בין 1500 ל4000 שקלים לערך, ואחת לחצי שנה עד שנה, החלפת הסננים תעלה לכל היותר 300 שקלים, בברים רבים אף פחות מזה. השיקלול הכלכלי פשוט זניח לעומת הנזק הבריאותי שעלול, חלילה, להעשות.

האוכלוסיות שהתקנת ברים לטיהור מים הכרחיים אצלם הן האוכלוסיות הרגישות יותר כמו קשישים, תינוקות וכל מי שהמערכת החיסונית שלו נוטה להיות חלשה. גופם של אנשים אלו יתקשה יותר להפטר מחומרים מזיקים וללא ברים בביתם הם נתונים לסכנה גבוהה יותר ממרבית האוכלוסיה.

שמרו על עצמכם ועל בני ביתכם.
אקוווטר הנה החברה הותיקה והמובילה בארץ בענף טיהור מים ואספקת מערכות מים מכל הסוגים למאות אלפי בתים בישראל, החל משנת 1977.
אנחנו ב- ECO WATER מציעים לך ישירות מהמחסן את מיטב מוצרי חברת אקוווטר, בתנאים הטובים ביותר בשבילך, החל משלב הקניה ועד להתקנת המערכת בביתך, הכול תחת קורת גג אחת.
באתר ישנה אפשרות לרכוש מוצרים, כגון: מיני בר , מסננים, פילטר , מערכות מים חיצוניות, מערכות למניעת אבנית וריכוך מים, מערכות טיהור מים מתקדמות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה