דשא מלאכותי נפוליאון - למי שמחפשים את הטבעי ולא את המושלם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דשא מלאכותי נפוליאון - למי שמחפשים את הטבעי ולא את המושלם 

מאת   14/08/2009 |  נצפה 5231 פעמים
מי שנרתעו מדשא סינתטי מאחר והוא ירוק מדי
ישמחו לגלות את הדשא החדש - שכמו כולנו גם הוא לא מושלם!

משבר המים הקשה ועליית מחירי המים לגינון גורמים לגידול בביקוש לדשא סינתטי. אנשים רבים מחליטים לוותר על ההוצאות והזמן שכרוכים בטיפוח המדשאה הביתית, להחליף אותה בדשא מלאכותי, לתרום את חלקם למאמץ הלאומי לחיסכון במים ולחסוך מעצמם את "כאב הראש" של מערכת ההשקיה והתמודדות עם חוקי ההשקיה החדשים.

יש שנרתעים מהדגמים המוכרים של הדשא הסינתטי דווקא מאחר והם נראים מושלמים וירוקים מדי ובכך "חושפים" שהם אינם טבעיים. הרי בכל דבר טבעי יש פגמים פה ושם וגם במדשאה טבעית מטופחת יש עלים שהצהיבו כדרכו של הטבע.

חברת "פשוט ירוק" מציעה דשא מלאכותי חדש - "נפוליאון". להבדיל מהאיש שעל שמו הוא קרוי, הדשא "נפוליאון" אינו לוקה בשיגעון גדלות ומכיר בחסרונות של עצמו. בין העלים הירוקים משולבים עלים יבשים במינון נכון כך שגם גננים ותיקים יתקשו להבחין שמדובר בדשא שאינו טבעי.

"נפוליאון" הוא בעל מרקם קטיפתי מלטף, הוא נוח למגע ולישיבה, אינו "עוקץ" ועמיד בפני שחיקה ולכן ניתן לשחק עליו ולשים אותו במקומות עם תנועה רבה ללא חשש. הנחת הדשא לא מצריכה מצע של גומי גרוס, שעלול לפלוט כימיקלים שאינם בריאים למגע של ילדים, מבוגרים ובעלי חיים שבאים במגע עם הדשא.

מי שמחפשים את המראה המושלם ימצאו את מבוקשם בסוג "קיסר", שהושק בארץ לפני כשנה וזכה לפופולאריות רבה. פשוט ירוק מציעים השנה דגם חדש נוסף: "קיסר טופ" שהוא שלב ביניים בין הקיסר לבין נפוליאון מבחינת המראה הטבעי.

מחיר הדשא מסוג "נפוליאון" 165 שקל למ"ר, על פי מדיניות "פשוט ירוק" של מחירים נוחים ומתח רווחים נמוך במטרה להגדיל את נתח השוק. הוצאות החלפת הדשא מוחזרות בתוך תקופה לא ארוכה כתוצאה מהחיסכון במים, דישון ותחזוקת הדשא הרגיל.
את הדשאים החדשים והותיקים של "פשוט ירוק" ניתן להשיג בסניפי הגרעין ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ. מידע נוסף באתר פשוט ירוק: www.pashutyarok.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה