האישה האקטיבית אינה מאפשרת נוכחות משמעותית של גבר לצידה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האישה האקטיבית אינה מאפשרת נוכחות משמעותית של גבר לצידה 

מאת   11/08/2009 |  נצפה 2284 פעמים


האישה האקטיבית אינה מאפשרת נוכחות משמעותית של גבר לצידה / מאת יואב ברנזוןאקטיבית מדי

אישה אקטיבית היא אישה שידה בכל, היא מהירה, זריזה, דומיננטית, משפיעה ובטוחה שהיא יודעת הכי טוב וכי תפקידה הוא להיות מעורבת בכל ולשלוט בכל.

אישה אקטיבית מדי היא אישה שבעולם העבודה והתעסוקה יכולה מאוד להצליח בזכות תכונות אלה, כי היא תורמת מאוד לארגון בו היא עובדת והיא עשויה לקבל הערכה וקידום לאור תרומתה ופועלה למען החברה.


לידה כולם קטנים או הופכים לקטנים
אלא שבתחום הזוגי היא עלולה לשלם דווקא מחירים יקרים. ליד אישה אקטיבית הגבר נראה קטן או מוקטן. מרוב שהיא תוססת ושולטת היא אינה משאירה לגברים שלה מקום שוויוני לידה אלא רק מקום חלקי ומוחלש.

כך יוצא שגברים שחיים במחיצתה של אישה אקטיבית הופכים עם הזמן לחסרי נוכחות, לחסרי ביטוי, לחסרי יכולת השפעה - בעיקר בגלל שהיא אינה מאפשרת להם לצמוח לידה: או שהיא מבקרת ושופטת אותם וכך מגמדת אותם או שהיא מנסה לפתח אותם ולעצב אותם אבל בדרך שלה, על פי ההנחיות שלה ותוך שהיא מעניקה לגבר תחושה שהוא הבובה שלה.מדונה כדוגמה לאישה שמקטינה גברים


מדונה יצאה עם גברים רבים, ובהם גברים מוצלחים וטובים. אבל, בסופו של דבר אף אחד מהם לא הצליח לשרוד אותה, והיא הותירה את כולם מאחוריה.

הגברים שמדונה בוחרת הם מלכתחילה גברים חלשים ממנה, גברים שמאפשרים לה להמשיך ולשלוט על סביבתה או גברים בעלי ערך ועוצמה שהופכים עם הזמן לדגם מוקטן וחיוור של עצמם ליד אישה כל כך דומיננטית וחזקה שקשה מאוד לחיות ולשהות במחיצתה ועדיין להישאר מי שאתה.


רק צמצום המרחב האישי יאפשרו לאישה האקטיבית קיומו של גבר משמעותי לצידה

עבור אישה אקטיבית ישנם 2 אפשרויות לפיתרון: דרך אחת היא לבחור במודע בגברים חלשים שאינם מאיימים על מעמדה ומאפשרים לה המשך דומיננטיות והשפעה.

דרך שנייה היא לבחור גברים חזקים ממנה מספיק כדי שהיא לעולם לא תוכל להקטין אותם. הכוונה היא לגברים מספיק חזקים ובטוחים בעצמם המסוגלים להכיל אותה, להתמודד איתה ולפתח איתה יחסים שיוויוניים.וטיפ לסיום: אישה אקטיבית מדי היא פריק קונטרול, ולכן לא כל גבר יהיה מסוגל להכיל אותה, לעכל אותה ולחיות לצידה.יואב ברנזון הוא עורך דין, מגשר, מטפל אישי, יועץ זוגי ומנטור עסקי. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-20 השנים האחרונות.

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 12 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,800 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה