אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש 

מאת   06/08/2009 |  נצפה 2763 פעמים
אני בטוח ששמעתם זאת כבר בעבר,זה הדבר הראשון אותו אני למדתי שהתחלתי לקדם אתרים בגוגל,טעות בקידום או "טעות בכוונה " (מקדמי אתרים - כובעים שחורים )היא עדיין הפרת החוקים,ישנם מקדמי אתרים רבים בתחום או לפחות כך הם מציגים את עצמם וההתלבטות לבחור עם מי לעבוד היא בהחלט לא קלה.

גם אם שילמתם למקדם אתרים והוא קידם את האתר בצורה לא נכונה -אתם תענשו ולא הוא.
אין לכם שום דרך להוכיח את חפותכם וזה לא מעניין אף אחד,זכרו זאת היטב -אתם האחראיים הבלעדיים לאתרכם ,לטוב ולרע.

כעת כשהבנו את האחריות המוטלת על כתפינו אנו צריכים להחליט במי לבחור ,משימה לא פשוטה במיוחד שאנחנו יודעים שאין "למי לבוא בטענות ".
המלצתי הכנה היא בראש ובראשונה לעבוד מול חברה לקידום אתרים ולא מול ילד שהקים כמה אתרים סתמיים למטרת החלפת קישורים שגם ככה לא שווים מי יודע מה וברור שהוא יעשה הכל בלי הבחנה בין מה טוב ומה לא טוב בזמן הרחוק.
חברת קידום אתרים רצינית ברוב המקרים תקדם את אתרכם כמו שצריך ותמנע מטעויות ,הרי שמה של החברה יפגע מאד במידה וגוגל תפסול אתר בעקבות פעולותיה,האינטרס הכי גדול של החברה ומטרת קיומה היא הצלחת קידום האתר שלכם ,להבדיל מאותו ילד שעושה כמה ג'ובות מהצד.

לאחר שהחלטנו שעובדים עם חברה לקידום אתרים ולא אם כל אחד שמציע את עצמו נבקש קבלות להצלחות שלהם,זה ברור שאף חברה לא תגיד "אתם תהיו במקום ככה וככה בדף הראשון בפרק זמן כזה וכזה " אבל אתם יכולים פשוט בנימוס לשאול אותם איזה אתרים הם כבר קידמו ופשוט לאמת זאת בגוגל על ידי הקלדת מילת החיפוש שהם קידמו ולבדוק שהאתר שהם קידמו אכן מופיע בראש התוצאות.

בכל מקרה וללא קשר עם מי בחרתם לקדם את אתרכם בקשו מהם לספר לכם קצת על דרכי הפעולה שלהם,אף אחד לא מבטיח שיספרו לכם באמת מה הם עושים ,אבל לפחות לפי התגובה והיחס תדעו אם הם מקדמים " ישרים " ואתרכם בטוח בידם.

דניאל אליאש
מנהל השיווק בחברת אליאש סטודיו
אליאש סטודיו - פתרונות אינטנרט מתקדמים,בניית אתרי תדמית,סחר ,ניהול תוכן,פורטלים ולוחות
קידום אתרי אינטרנט

צילום מקצועי ועריכת סרטים,סיורים וירטואלים והדמיות תלת מימד
סטודיו לעיצוב ומיתוג:עיצוב לוגו,קטלוג,כרטיסי ביקור
http://www.eliash.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה