חשיבות ריהוט משרדי למשרד הביתי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חשיבות ריהוט משרדי למשרד הביתי 

מאת   03/08/2009 |  נצפה 2397 פעמים
אין ספק כי רכישת ריהוט משרדי ברמה גבוהה הינו בגדר עדיפות עליונה עבור בעלי עסקים אשר מעוניינים ביצירת סביבת עבודה הגונה עבור עובדיהם. כיצד, אם כן, חומקת חשיבותו של ריהוט משרדי מעיני אלו אשר עושים את פרנסתם ממשרדם הביתי? הרי במשרד רגיל, מעצם הגדרתו כמשרד, מיקומו ואופי הפעולות המתקיימות בו, קיימת סביבת עבודה איכותית אשר תורמת לתפוקת עובדיו. אולם במשרד ביתי, מעצם מיקומו בבית מגורים, גדל הסיכון כי העובדים בו יתרשלו בעבודתם מאחר ואינם נמצאים בסביבת עבודה מוגדרת היטב. לפיכך, אין ספק כי משרד ביתי בו משולב ריהוט משרדי יוצר סביבת עבודה איכותית יותר ממשרד ביתי אשר בעליו לא רכשו לו שולחנות, כסאות ושאר רהיטים משרדיים הולמים.


עקרונות לשיקול בעת ריהוט משרד ביתי

טרם נסקור אלו פריטי ריהוט משרדי דרושים לשם יצירת סביבת עבודה איכותית במשרד הביתי, יש לעמוד על העקרונות אשר מסייעים ביצירת סביבת עבודה יעילה במשרד הביתי. על משרד ביתי להיות פונקציונאלי - יש לספק לו תאורה הולמת, קו טלפון וחיבור לאינטרנט, מיזוג אוויר ובה בעת אוורור של אוויר צח. יש להציב רהיטים שונים כגון שולחנות, כסאות ושאר פריטי ריהוט משרדי במיקומים נוחים אשר לא ימנעו גישה לאזורים וחפצים נחוצים. יש לבחור ריהוט משרדי אשר יסייע בשמירה על סדר וניקיון במשרד הביתי - שמירה על אסתטיקה והיגיינה במשרד הביתי חשובים מאין כמוהם בהבטחת עבודה יעילה ואיכותית. אלו חשובים פי כמה במידה והמשרד הביתי נועד בנוסף לעבודה גם לאירוח לקוחות או אורחים אחרים - משרד מסודר מותיר רושם מקצועי וחיובי על שותפים לעסקים, כך גם ריהוט משרדי איכותי.


ריהוט משרדי הדרוש למשרד ביתי

לאחר שעמדנו על עקרונות בעיצוב המשרד הביתי ניתן לבחון אילו פריטי ריהוט משרדי יסייעו לנו בהגשמת עקרונות אלו. בראש ובראשונה יש לרכוש שולחן משרדי איכותי בגודל הנכון. יש לרכוש שולחן משרדי אשר יאפשר הנחת מחשב עליו, מרחב לכתיבה בכתב יד על מחברת או דף, וכן מעמד מסודר לכלי כתיבה אשר יהיו במרחק הושטת יד מהעובד. כמו כן, יש לשקול כמה אנשים יעבדו על השולחן המשרדי, ולרכוש שולחן אשר יאפשר עבודה נוחה לכולם. כסא מנהלים איכותי הוא הפריט השני של ריהוט משרדי בו יש להשקיע. כסא מנהלים ברמה גבוהה ימנע כאבי גב והתכווצויות שרירים מהעובדים, וכך יאפשר עבודה יעילה יותר וישמור על בריאות העובדים (הערה - אין כסא מנהלים, איכותי ככל שיהיה, מהווה תחליף להפסקות חילוץ עצמות ופעילות גופנית אשר תשולב במהלך יום העבודה). שני פריטים אלו, שולחן משרדי כמו גם כסא מנהלים, מהווים את לב פעילות המשרד הביתי ולכן מומלץ להשקיע בפריטי ריהוט משרדי אילו עד כמה שניתן. שאר פריטי הריהוט המשרדי אמנם חשובים, אך לא באותה הרמה. יש לרכוש פריטי ריהוט משרדי אסתטיים אשר יתאימו לעיצוב המשרד הביתי, יהיו שימושיים, יעילים ולא יצרו הסחות דעת מהעבודה.
למידע על ריהוט משרדי ניתן לגשת לאתר פיטרו.
למידע נוסף על עיצוב משרדים.
למידע על רהיטים לבית.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה