טלוויזיה פלאזמה- מדריך קניה למשתמש הפשוט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טלוויזיה פלאזמה- מדריך קניה למשתמש הפשוט 

מאת   02/08/2009 |  נצפה 3060 פעמים


בימינו המכשירים הטכנולוגים רבים ובחירת טלוויזיה פלזמה זו משימה בכלל לא פשוטה. במאמר זה אני אתן לכם מספר טיפים יעילים שיהפכו את הקניה שלכם ליותר איכותית.
תחילה עליכם להחליט האם תרצו פלאזמה או LCD. הטלוויזיה הרגילה (השמנמנה, כמו שרובינו רגילים) כבר אינה מספקת וסרטי DVD יראו בה הרבה פחות טוב. מערכת קולנוע ביתית עם טלוויזיה כזו אינה תחשב לאיכותית ולא תספק חווית קניה טובה.
אז מהו ההבדל בין מסך פלזמה למסך LCD: מסך פלזמה פחות מתאים לשימוש כמסך מחשב. איכות הסאונד בפלזמה בד"כ פחות טובה מאשר במסכי LCD. כמו כן, מסך פלזמה באה במראה אסתטי יותר מאשר מסך LCD. מכירה של מסך בגודל סביר למערכת קולנוע ביתי (27 אינץ') יכול להגיע לכ-15 אלף ש"ח.
אך מבחינת חווית הצפייה מסך פלאזמה מתקשה להתמודד עם הצגת צבעים קהים, וכאן טלוויזיה LCD מובילה על פניה. אך יש לציין שמסכים אלה יקרים בהרבה על פני מסכי פלאזמה.
בחירת LCD היא הפתרון המושלם במקרה בהם המרחק בין הצופה לטלוויזיה נע בין 2.5 עד 3.5 מטר (סלון קטן עד ממוצע). אם אתם מציבים את הטלוויזיה בחדר מואר לפלזמה יתרון מובהק על פני LCD. ושיקול נוסף הוא האם אתם מתכוונים לעשות שימוש במסך כמסך מחשב.
מה חשוב לבדוק במפרט:

1. יחס ניגודיות של 2000:1 או גבוה יותר
2. זמן תגובה קצר ככל שניתן – רצוי 6 מילישניות ומטה
3. האם המחיר שקיבלתם כולל רמקולים וטיונר

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה