מילוי קמטים וטיפול בריפיון עור
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מילוי קמטים וטיפול בריפיון עור 

מאת   02/08/2009 |  נצפה 2164 פעמים

מילוי קמטים על ידי מכשור ביתי הפך נפוץ לאחרונה, מילוי קמטים נעשה על ידי החדרת לחות לעומק העור והמרצת העור וחידוש התאים, הטיפול קל ונוח לשימוש. ישנם שלוש טכנולוגיות המקובלות למילוי קמטים, הבהרה וחידוש העור, טכנולוגיית מיקרו זרם המכונה בעיקר "גלווני" על שם לואיג'י גלווני, טכנולוגיית טיפול באמצעות אור, נקראת לרוב פוטו תראפי , נעשה שימוש באור אינפרא אדום רחוק  והטכנולוגיה המתקדמת ביותר טיפול באמצעות גלי קול אולטרא סאונד, טכנולוגיות  אלו הן למעשה בדיוק אותן הטכנולוגיות איתם משתמשות חברות הענק במכשור המקצועי במכונים הקוסמטיים ,טכנולוגיות אלו מביאות איתן פוטנציאל ליהנות מטיפול מתמשך ועקבי בעלות מינימאלית בהתחשב במחירים הנהוגים במכונים לסדרת טיפולים קצרה.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר היא אולטראסוניק ונעשה בה שימוש בגלי אולטרא סאונד, גלי קול, טכנולוגיה זו היא היחידה שמסוגלת להגיע אל שכבת ההיפודרמיס ולעסות אותה. קמטים ורפיון עור מתרחשים בשכבת ההיפודרמיס, שכבה שמורכבת בעיקר מרקמות שומן, רפיון או שקע בשכבה זו יתבטא ברפיון עור או קמטים, עיסויי ההיפודרמיס מסייע לגופנו לייצר קולגן טבעי ברמה מוגברת ולבנות מחדש את השבה התומכת של עורנו.

תוצאות הטיפול ניכרות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון ונובעות בעיקר מהחדרת הלחות והמרצת מחזור הדם, טיפול בהתמדה ישפר באופן ניכר את מראה העור והקמטים ויעכב באופן משמעותי את הזדקנות העור. 


תעשיית מוצרי הקוסמטיקה היא תעשיה של אשליות ופרסום, קרמים למיניהם לעולם אינם יכולים לטפל או להשפיע על הזדקנות עורנו, תכשירי קוסמטיקה מעניקים לנו הרגשה וניחוחות נעימים לפרק זמן קצר ובעיקר נותנים מענה לסיפוקים רגשיים. העור הוא מחיצה חד כיוונית, מלבד שימוש במכשור, התערבות כירורגית או שימוש בחומרים פעילים/כימים שצורבים את העור, אין למעשה דרך להחדיר חומרים לעור או לזרז פעילויות בעור. חומרי הלחות מורכבים בעיקר ממים, המים מתאדים תוך מספר דקות ואינם חודרים לעור, תעשיית הטיפולים הקוסמטיים בטכנולוגיות החדשות פורחת וגובה מחירים לא הגיוניים עבור הטיפולים החדשים, תמורת תוצאות זמניות.


הטיפול בעזרת המכשור בכל הטכנולוגיות הוא מעיין ספורט לעור, המרצה מאוד אינטנסיבית של מחזור הדם וזירוז תהליכים טבעיים. התהליך דיי דומה, אם ניקח 10 אימונים אינטנסיביים במכון כושר נוכל להגיע לתוצאות מרשימות בחיטוב הגוף, הפסקה טוטאלית של האימון תחזיר אותנו במהרה למקום בו היינו. לצורך השוואה טיפול בטכנולוגיית גלי קול - אולטרא סאונד במכונים הגדולים עולה 4000-8000 לסדרה של 10 טיפולים קצרצרים, בדיוק באותן העוצמות בהן פועל המכשיר הביתי 1 מיליון פעימות לשנייה. לפי התקנים הבין לאומיים, זו העוצמה המקסימאלית בה מותר לטפל באזור הפנים. למכשור הביתי יתרון רב במחיר, בנוחות ובזמינות.

שי כהן מדיקל ביוטי התעש 20 כפר סבא 09-7947129 052-4543059 email: shaycoh@012.net.il site: http://www.medical-beauty.co.il >

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה