התפריט הדיאטטי-איך מחזיקים מעמד?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

התפריט הדיאטטי-איך מחזיקים מעמד? 

מאת   01/08/2009 |  נצפה 2185 פעמים

שינוי חשיבה היא הדרך לירידה במשקל ושמירה לאורך זמן.
התפריט הדיאטטי הוא הדרך המעשית והפזיולוגית לאפשר את התהליך: פירוק שומן.
הבעיה: להתמיד בתפריט.

פריצת הדרך ביכולת להתמיד בתפריט מקדם להרזייה היא: לאהוב את התפריט הזה. הדל יותר, הבריא והפחות טעים ולמהיב. ושלא יספרו לנו סיפורים. מי שאוהב אוכל טעים באמת וגם השמין מזה יודע- אין כמו שמן סוכר ומלח להפוך את האוכל לחגיגה.

אבל שזהו- החגיגה נפסקת שנגמר הביס, המנה, הסיר- אחריו יש כעס, עצב, הלקאה עצמית ושומן שגורם כל-כך הרבה סבל.

ואז בא התפריט הדיאטטי, המקדם הרזייה שהוא מכיל הרבה רק לא מה שאני רוצה. כל עוד אני נמצא במצב של לאהוב את כל מה שלא רשום שם ולחכות שהסיוט יגמר הדרך להרזייה המיוחלת תהיה אולי מהירה אבל כך גם העלייה במשקל חזרה.

אנחנו נמצאים בהולד.. מחכים.. לאוכל הטעים.

באמצעות תהליך לשינוי חשיבה לומדים לקבל את התפריט המקדם הרזייה כברירת המחדל האישית. התפריט הופך להיות הדרך שלי להגשים את עצמי ולהיות מה שאני בוחר להיות. אני בוחר את התפריט המתאים לי. אני מאמין בו ומתמיד בו. הוא הופך להיות הטעים שלי. הדרך שלי לחיות . ואני לא מחכה שיגמר.. אני רוצה להישאר.

לפיכך התפריט חיב להיות כזה שמתאים לי לאורך החיים, לטעמים, להעדפות ולחשקים ובכל זאת להיות כזה שיקדם את ההרזיה שלי ויאפשר לי לרזות ולהתמיד בו לחיים.

הדרך להרזייה היא בדיוק אותה הדרך ששבו אנחנו שומרים על ההשגים. אין תפריט שמירה שאחרי הדיאטה הקשה אפשר לאכול יותר- הגוף מסתגל לתפריט לאורך זמן ואם נאכל יותר- נעלה.

התפריט חייב להיות כזה שאפשר לאכול אותו שנים ארוכות ולא להרגיש שמחכים שייגמר.

תפריט מקדם הרזייה הוא המאפשר חיים של שמירה על ההשגים.
אורלי יונה דרורי ו אימון אישי Coaching ו תזונה ודיאטה ו טלפקס. 09-7963637 ו נייד. 052-3512051 ו oisg@zahav.net.il ו Orly Yona Droriאורלי יונה דרורי, דיאטנית קלינית ומאמנת לחשיבה אחרת. אימון אישי והאורלי יונה דרורי, דיאטנית קלינית ומאמנת לחשיבה אחרת. מטפלת בהתמכרויות לאוכל ולמתוקים. מומחית לעיצוב התנהגות אכילה בריאה בגיל הרך. לשעבר משתתפת קבועה בתוכנית המקצוענים בערוץ 10. בימים אלה משתתפת בתוכנית "לחיות טוב" בערוץ 2 .קליניקה פרטית בתל מונד. עוסקת באימון אישי והנחיית קבוצות באימון. ניסיון של טיפול פרטני של 18 שנה. ומנחת קבוצות מוסמכת ב15 שנה. מחברת ספרי יותם- ילדים לומדים לחיות בריא:" יותם רוצה להיות גדול", " יותם רוצה להיות חזק". מרצה ומלמדת תזונה ושינוי חשיבה כדרך לתזונה בריאה ושמירת משקל. אתר האימון: http://www.orlyonadrori.com אתר התזונה: http://orlyonadrori1.com באתרים שיטות עבודה, ראיונות טלוויזיה, סרטים על אימון אישי, מאמרים ועוד

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה