דירות למכירה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דירות למכירה 

מאת   22/07/2009 |  נצפה 2507 פעמים

 

דירות למכירה, צעד אחר צעד

 

מכירת דירה הינה תהליך מורכב, אשר ידרוש את מלוא זמנכם ותשומת ליבכם. ראשית, לפני פרסום הדירה באתרים המציעים דירות למכירה, יש לבדוק מעט את השוק. לשם כך, תוכלו להיוועץ באנשי מקצוע, להיעזר במדריכי נדל"ן שונים, לעקוב אחר לוחות המפרסמים דירות למכירה וזאת על פי פרמטרים הדומים לאלו שלכם, כגון: איזור מגורים, האם יש או אין מעלית, מספר החדרים, האם יש חנייה, האם יש בסביבה בתי ספר וגנים, מרכז מסחרי ועוד. הדבר יאפשר לכם לתמחר את הדירה באופן שבו מחד לא תגזימו ומאידך לא תפסידו בעיסקה. משביצעתם צעד זה, תוכלו להתחיל ולפרסם.

 דירות למכירה - דרכי פרסום

ישנן מספר אפשרויות לפרסום דירות למכירה, כאשר תוכלו לבחור באחת מהן, או לשלב אותן יחדיו:

האפשרות הראשונה - פרסום דירות למכירה באמצעות משרדי תיווך.  פנייה למתווך הינה האופציה היקרה ביותר, שכן עלות תיווך הינה כאחוז אחד עד שני אחוזים מסך העיסקה. היתרון שבשיטה זו הינו שמתווך בקיא בפרטים, אף הקטנים ביותר, בכל הנוגע למכירת נכס, דבר שלעיתים חוסך לנו זמן ויותר מכך, חוסך לנו כסף.

האפשרות השנייה - פרסום דירות למכירה בלוחות בעיתונים. השיטה הזאת הינה יעילה, אך יעילה פחות מהשיטה הקודמת. פרסום בעיתון עולה כסף ופונה בדרך כלל לאוכלוסייה המבוגרת יותר, שאינה תמיד נגישה לאינטרנט. מעבר לכך, לא ניתן להציג בעיתון תמונות והפרסום טוב ליום יומיים, שכן חיי המדף של העיתון קצרים.

האפשרות השלישית - פרסום דירות למכירה בלוחות באינטרנט. השיטה הזאת הינה המומלצת ביותר, שכן ראשית היא בחינם. החשיפה הינה גדולה ופרושה לעיני כל, שכן בין אלפי הגולשים באתר זה או אחר מידי יום, הסבירות שיהיו מתעניינים הינה גבוהה. כמו כן, יש אפשרות לפרט את פרטי הנכס ולצרף למודעה קטע וידאו או תמונה של הדירה וכאמור: אין טוב ממראה עיניים.

לאחר שלב הפרסום מגיע שלב השיפוץ

משפירסמתם את דירתכם בלוחות דירות למכירה, יש לדאוג למראה הדירה. חשוב לזכור שהרושם הראשוני הוא זה שיוצר את האפקט. דאגו לכך שהלובי יהיה נקי, המעלית מאווררת והדירה מסודרת. בהצלחה.

 

לוח מודעות - גוד רייטינג- עושים את הפרסום בשבילך- לוחות, פרסום עסקים, חדשות, תוכן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה