אומניטק תשווק בארץ את שרתי התקשורת ואבטחת המידע של יוניפורט הישראלית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אומניטק תשווק בארץ את שרתי התקשורת ואבטחת המידע של יוניפורט הישראלית 

מאת   22/07/2009 |  נצפה 2496 פעמים
אומניטק חתמה על הסכם עם חברת יוניפורט הישראלית, לפיו אומניטק תשווק בישראל את מוצרי יוניפורט בתחום שרתי תקשורת ואבטחת מידע, בעוד יוניפורט תתמקד בפעילותה הבינלאומית. אומניטק צופה כי בזכות נוכחותה החזקה בשוק יגיע היקף מכירות מוצרי יוניפורט בישראל בשלוש השנים הבאות ל- 7-8 מיליון ש"ח.

יוניפורט הוקמה בשנת 2003 ע"י משה בראון, לשעבר מנהל בכיר בחברת דיגיטל, כממשיכת דרכה של חברת בי.אר.ס תקשורת שהוקמה ב- 1998. לחברה הסכמים עם חברות מובילות בעולם כמו זירוקס ו- COM3.

חברת יוניפורט היא יצרן של שרתי תקשורת ואבטחת מידע הכוללים שרתי פקסים, שרתי SMS ארגוניים, מערכות לניהול הדפסות, ומערכת למניעת זליגת מסמכים. מוצרי הפקס' מכסים את כל קשת יישומי הפקס בתחנות עבודה או מכונות פקס. הייחוד במוצרי אלו היא היכולת ליישם מדיניות אבטחה ארגונית ולמנוע זליגת מידע החוצה מפקסים, שהנם המכשיר האחרון בארגון בו אין מנגנוני אבטחה וחסימה. מדובר במוצרים ייחודיים בעולם, העומדים בתקני רגולציה בינלאומיים מחמירים כמו SOX, BASEL II, ו- HIPPA.

משה בראון, מנכ"ל יוניפורט, אומר: "הסכם ההפצה עם אומניטק מאפשר לנו להפנות את משאבינו לפיתוח הפעילות בעולם, כולל הקמת רשת הפצה בגרמניה". בראון מוסיף כי "מוצרי יוניפורט מתאימים לשוק הרחב, ולא בהכרח לשווקים אנכיים מסוימים. המוצרים מעניקים ללקוח ערך אמיתי רב בחסכון וייעול, עם החזר השקעה מהיר מאוד. אומניטק היא השותף השיווקי האידיאלי עבור יוניפורט בישראל עקב מספר הלקוחות הגדול שלה ומעורבותה בכל מגזרי שוק בארץ".

אודי וינטראוב, מנכ"ל אומניטק, אומר כי הוספת מוצרי יוניפורט למערך המוצרים והפתרונות המופצים ע"י החברה, היא חלק מאסטרטגיה להרחבת סל המוצרים בכלל ותוכנות בפרט.
"עבור יותר מ- 1,200 לקוחות הקונים מאיתנו מדי רבעון, אנו מחפשים בעיקר מוצרי כחול לבן. זאת על מנת לקדם את התעשייה הישראלית, לסייע לפיתוח מוצרי תוכנה, ולהשאיר את הכסף בישראל. מוצרי יוניפורט מתאימים היטב לצרכי לקוחותינו וליכולות הטכניות שלנו, ואנו מאמינים כי נעמוד היטב ביעד המכירות שקבענו לעצמנו לשלוש השנים הבאות במכירת מוצרים אלה ב- 7-8 מיליון ש"ח", אומר וינטראוב.

מוצרי יוניפורט כוללים:
? FAXport - שרת פקסים עשיר ביכולות וביצועים. פקסים נשלחים מתוך האאוטלוק באותה צורה בה נשלח אימייל..
? PRINTport - מערכת לניהול הדפסות בארגון. מספקת לארגון חיסכון, הדפסות מאובטחות ומערכת ניהול אינטראקטיבית.


? SMSport - שרת תקשורת SMS דו כיווני, מספק לעובדי הארגון הניידים שליטה על המידע העסקי הקריטי בזמן היותם מחוץ למשרד - בכל מקום ובכל זמן, בארץ ובחו"ל, ומכל סוג של מכשיר סלולרי.
? SecurePort - מערכת למניעת זליגת מידע סודי מתוך הארגון, מידע הנשלח ממכונת פקס, שרתי פקס, ומדפסות.

לפרטים נוספים: דניאלה ריכטר, דורן תקשורת, טל. 09-7750786, 054-4508259

אודות אומניטק
אומניטק, מקבוצת מלם-תים, נמנית עם החברות הותיקות והמובילות בשוק המחשוב והטכנולוגיה בישראל.
החברה, אשר הוקמה בשנת 1979 מספקת פתרונות מחשוב, תוכנה וניהול IT כוללים לשוק ה-SMB והשוק הארגוני ומציעה מענה לכל קשת הדרישות הטכנולוגיות.
כמו כן, מספקת אומניטק שרותי אירוח (ASP) בחוות השרתים שלה והינה ספק ISP מורשה מטעם משרד התקשורת של שרותי אינטרנט מתקדמים ללקוחותיה, הכוללים חבילות אנטי וירוס, אנטי ספאם, פיירוול ועוד.
לחברה קשרים עסקיים עם חברות גלובליות מובילות כמו יבמ, דל, לנובו, ויוסוניק, מיקרוסופט, סיטריקס, EMC ואחרות. בנוסף, היא הנציגה היחידה בישראל של חברת אוטודסק ( Autodesk), וכן נציגה בלעדית של .Viewsonic
לאתר אומניטק: www.omnitech.co.ilדניאלה ריכטר, דורן תקשורת
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה