זיכויו של שי דרומי, שאלת נאמנותם של ערביי ישראל והקשר לגלעד שליט
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זיכויו של שי דרומי, שאלת נאמנותם של ערביי ישראל והקשר לגלעד שליט 

מאת   17/07/2009 |  נצפה 1689 פעמים
הדיעה שלהלן הנה דיעה שלא תתאים לכל אחד מאיתנו ואת זה אני מכבד, אך היא מבוססת על עובדות הידועות לכל והחשובות להמשך קיומנו אנו במדינת ישראל כמדינה יהודית(!) ריבונית ושוויונית.
אין דיעה זו באה להוקיע חלילה תושב ערבי זה או אחר, אלא להעלות את הבעיה הקיומית ולנסות להגיע לפתרון צודק והולם.
זיכויו של שי דרומי אמש מהריגתו של פורץ אשר נכנס לביתו הרג את כלביו וניסה לחמוס את רכושו, אף שנתקבל ברוב של שני שופטים כנגד דעת מיעוט של שופט אחד, הנו המשך החקיקה של המשפט העברי, המצדד בהגנת החיים והרכוש בעת כניסת פורץ אל ביתך באישון לילה, עת המותקף הקרבן נמצא במצב נחות של שינה. בפעם המי יודע כמה מראים חברי הכנסת הערביים כי הם הקיצוניים וכי להם אין כל שיקול דעת ואינם מקבלים את החלטת בית המשפט, וזאת בנימוק כי זו מדינת היהודים וכי דם בני המיעוטים הנו הפקר. חברי הכנסת הערביים מעדיפים את אחיהם הפלשתינאים ואת זאת הם אינם מסתירים כלל. יכול ויבוא יום בו הם יבחנו על שמירת חיי דם יהודי ואז יוכח כי הם הם אשר יפקירו את דמנו היהודי למען אחיהם הפלשתינאים!!!
ושאלתי היא זו: אם כך הדבר מדוע להמשיך ולהכיל את ערביי ישראל בתוך המדינה היהודית? עד מתי נוכל אנו לסבול את סכנת הנפשות ואת החרפה של הבגידה בנו, אי תרומה למדינה כהגנה ושירות בצה"ל ואת ערכיהם הנמוכים של ערביי ישראל? עד מתי נוכל לסבול את גישתם של ערביי ישראל הדוחה לחלוטין את קיומנו ואת חיינו בארץ ישראל כארצנו והעדפת ערביי ישראל מדינות אחרות על פנינו, כאשר ערביי ישראל עדיין חיים תחת כנפי הגנת המדינה היהודית וכלכלתה המשגשגת לעומת רוב מדינות ערב השכנות. ודבר נוסף, מדוע לא עושים ולא עשו חברי הכנסת הערביים מאום ממש כלום בנושא החזרתו של גלעד שליט או צעד כל שהוא למען קידום חילופי השבויים עם החמאס? הרי לחברי הכנסת הערביים יש גישה פיסית לעזה ולשאר מדינות ערב וביכולתם לשוחח עם חאלד משעל לשם קידומו של המו"מ הזה. אם כן הם יושבים להם במגדל השן בכנסת ישראל ולא תורמים מאום למען המדינה ותושביה! לכן שאלתי היא האם שווה לנו אזרחי המדינה היהודים שוחרי השלום והשיוויון העדתי והגזעי ובכלל לסכן את חיינו למען אלה הרוצים במותנו וצועקים זאת ברייש גליי? חישבו על כך
משפטן LL.B לקראת ההסמכה כעו"ד. התמחה במשרד עורכי הדין חג'ג' בוכניק ויינשטיין בתל אביב בתחום המשפט האזרחי מסחרי בדגש על דיני המקרקעין. עוסק בתחום הנדל"ן ושמאות מקרקעין כ-20 שנה. תושב רחובות.
לתגובות - ענב אורלב דוא"ל tfast4u@walla.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה