מגנטים לאירועים באירוע שלי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מגנטים לאירועים באירוע שלי 

מאת   13/07/2009 |  נצפה 2859 פעמים

מגנטים לאירועים הם כנראה הדבר הכי מקורי ומושך שיש בתקופה האחרונה באירועים. כבר לא גימיק וגם לא אטרקציה מקורית, מגנטים לאירועים הפכו למשהו בלתי נפרד כמעט מכל אירוע מימי הולדת ומסיבות סיום של בתי-ספר ועד חתונות מפוארות וגדולות.

"איפה הצלם של המגנטים?" היא אחת השאלות השכיחות ששואלים האורחים בעת כניסתם לאירוע וכדאי מאוד שתתארגן עם צלם מגנטים לאירועים מבעוד מועד.

מאיפה זה בא? ואיך הכל התחיל? למעשה חברו כאן כמה דברים ביחד וכרגיל הקידמה הטכנולוגית היא שחיברה את התמונה עם המגנט בזמן קצר.

כל הורה שמפיק לילד שלו אירוע וכל זוג שמתחתן - כולם רוצים שיזכרו לתמיד את האירוע שלהם, ידברו על האוכל המדהים, העיצוב המהמם, המוזיקה הקצבית ויזכרו שהם היו שותפים לאירוע מרגש.

הטכנולוגיה של הצילום הדיגטלי וההדפסה הדיגיטלית קיצרו את משך הפיתוח והכנת המגנט לזמן אפסי כמעט, וכך יצא שמצד אחד היתה דרישה למזכרת מהאירוע ומצד שני יש טכנולוגיה בשלה הנותנת פתרון בזמן אמיתי וכך צץ הרעיון תחילה של מגנטים לאירועים כדי להזכיר כמה פעמים ביום שאתם באזור המקרר או דלת ברזל בביתכם שהייתם באירוע ובעלי השמחה מודים לכם על השתתפותכם.

עוד סיבה שכולם מדברים על מגנטים לאירועים היא שהאורחים נראים במיטבם והרי הם כול כך התאמצו להתייפות לקראת האירוע: הגברות עשו סיבוב רכישות בגדים בקניון, הלכו למספרה, עשו צפורניים וגם איפור והגברים גם הם הכינו הופעה שחבל על הזמן.

אבל פה גם טמונה הבעיה. אכן מצלמים אותך בחתונה, אבל הסיכוי שהתמונה שלך תגיע אליך הוא אפסי. הצלם מוסר את התמונות לבעל/י האירוע רק שבועות לאחר שהאירוע הסתיים ולא בטוח בכלל שהם יכינו העתקים עבורכם וישלחו אותם בדואר.

מגנטים לאירועים מאפשרים לחוגג באירוע לצאת עם מזכרת. כל שעל המשתתף באירוע הוא לחפש צלם מגנטים לאירועים ולבקש שיצלם אותו חינם! ההתלהבות רבה מהסיבה הפשוטה כי השירות הזה ניתן חינם! האורח מצטלם ובצאתו מהאירוע אוסף את המגנט עם תמונתו במסגרת מעוצבת הכוללת את פרטי האירוע.

נתמגנט בשמחות - מגנטים לאירועים
עדי עמר
מגנטים לאירועים ברמה שטרם ראיתם.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה