הרהורים על זוגיות נכונה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הרהורים על זוגיות נכונה 

מאת   12/07/2009 |  נצפה 2676 פעמים
שעת ערב מאוחרת.חזרנו זה עתה מאשדוד לאחר מפגש עם הורי ואחי.חזרה נעימה של תחושת ביחד.אחר הצהריים היינו בחופה הצפוני של העיר אשדוד.יצאנו לטבול במים החמימים.דגל אדום, מתרחצים רבים, חול ים זך ונעים. הסתכלתי על סימתי בעת שהורידה בגדיה ונשארה בבגד הים שלה.התבוננתי בה וחשתי גאווה וסיפוק.אישה בת 45 השומרת כל כך יפה על גופה.אישה כה נאה, כה מושכת.היא ראתה אותי מתבונן בה וחייכה.החיוך הגיע עד עיניה הכחולות ועטף את פניה.חייכתי חזרה וניסיתי להסתיר את התרגשותי.היא הושיטה לי את ידה בטבעיות ונכנסו למים,לגלים הלבנים לשחות קמעה,להיות הרבה ביחד.

כשציאנו מהים התיישבנו על החול.שוחחנו על ענייני שגרה ,על אשדוד העיר.לפתע היא שאלה : "האם היית בא לכאן הרבה איתה?"שנינו ידענו למי היא התכוונה. "כן " עניתי. "ומה אתה חש?" היא שאלה בסקרנות. "כלום" עניתי מיידית.ממש איני חש כלום חשבתי לעצמי.היא פשוט אינה קיימת יותר מבחינתי."אין תרופה לאהבה" שר לאונרד כהן באחד משיריו היפים.הייתי מוסיף שאין מקום כאשר אתה מאוהב.יש רק את סימתי.זו האישה שאני אוהב ומלבדיה האחרות קיימות אך אינן חשובות יותר.חשובות כידידות,חשובות בכל תחום אחר אך אין לאף אחת מקום בלבי.היא, סימה שטיין תפסה את כל החלל וטוב שכך.

הקראתי עכשיו לסימתי את שכתבתי."בעצם, רק לפני כשנה התחלת לכתוב על זוגיות?" היא שאלה."נכון" עניתי.רק אז התחלתי להתייחס לנושא הזוגיות בחשיבות הנכונה שלו.רק אז התחלתי במסע הארוך לתוך עצמי כדי להגיע לתובנות שלי כיום.רק כך הצלחתי להגיע למצב שבו אני גם איתה, גם חי איתה, גם החבר הטוב ביותר שלה והיא שלי.גם בזוגיות אמיתית ולא קלישאית.זוגיות של לתת ולקבל.זוגיות של הערכה הדדית.זוגיות של אהבה בלתי נגמרת, עמוקה ומהותית.זוגיות המשתפרת מידי יום.

כמה הייתי ,אז,בסרט של צפיה.

היום אני השחקן המרכזי של החיים שלי יחד עם סימה שטיין.זה כל כך טוב לביים את החיים שלנו.
ד"ר אבי זלבה, קרימינולוג ויועץ ארגוני
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה